عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری:

شورای عالی بیمه آیین نامه تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری را تأیید کند تا حال و روز جامعه پرستاری سامان یابد

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با گذشت ۱۴ سال از تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، هنوز شورای عالی بیمه آیین نامه اجرای آن را تایید نکرده است انتظار جامعه پرستاری این است که به خصوص پس از تاکید رهبر معظم انقلاب شورای عالی بیمه هر چه سریعتر این آیین نامه را تأیید و تصویب کند تا حال و روز جامعه پرستاری سامان بگیرد.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری خبر داد

استخدام 30 هزار نیروی دیگر در سال آینده/ تغییر وضعیت پرستاران شرکتی

رئیس کل سازمان نظام پرستاری از استخدام 30 هزار نیروی دیگر در وزارت بهداشت در سال آینده علاوه بر 52 هزار نفر استخدام شده تاکنون خبر داد و گفت: خبر خوش دیگر اینکه مقدمات تصویب پرستاری به عنوان مشاغل حاکمیتی فراهم شده که با تصویب نهایی آن دولت موظف به تامین نیروی بیمارستانها می شود و متعاقب آن پرسنل شرکتی تغییر وضعیت داده می شوند.

دبیر شورای عالی نظام پرستاری:

کمبود شدید پرستار در روز‌های کرونایی احساس می‌شود


عزیزی گفت: با زیاد شدن تخت‌های بیمارستانی و کمبود شدید نیروی پرستار نمی‌توانیم پاسخگوی سیستم درمانی در بحران کرونا باشیم.

وزیر بهداشت:

بی توجهی ها مرگ های کرونا را سه رقمی کرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پرستاران و کادر درمان برای کنترل کرونا با تلاش شبانه روزی از جان مایه گذاشتند اما باز هم برخی بی توجهی ها و نارفیقی ها مرگ های روزانه را سه رقمی کرد، نگرانی از خیز چهارم و ویروس جهش یافته نیز در خوزستان و استانهای دیگر جدی است.

کرونا هم مقابل پرستاران کم می آورد/ گلایه از ماجرای مرخصی پرستاران باردار

نیروهای پرستاری همیشه از مشکلاتی که برای آنها در نظام سلامت وجود دارد گلایه‌مند هستند، آنان توقع دارند مسئولان حداقل به خاطر سختی‌های ایام کرونا، کمی بیشتر آنها را درک کنند.

1345678910انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته