وزارت بهداشت در سالی که گذشت؛ سفره چرب مردم و چالش مانکن مسئولان!
شنبه، 05 فروردين 1396 - 10:23
با طرح موضوع حقوق های نجومی و دریافتی های چند 10 میلیونی توسط مدیران بخش های مختلف دولتی،  وزارت بهداشت و از همه مهمتر جامعه پزشکی نیز از این موضوع در امان نماندند. انتشار فیش های حقوقی پزشکان عضو هیئت علمی که اعداد و ارقام آنها حکایت از دریافت کارانه های چند صد میلیون تومانی داشت و جامعه پزشکی را در صدر نجومی بگیران قرار داد.
ضـربه حقوق‌های نجومی به اعتماد مردم
دوشنبه، 30 اسفند 1395 - 10:34
حقوق‌های نجومی، یکی از مباحث بحث‌برانگیز در سال 95 بود که بازتاب گسترده‌ای در بین مردم داشت. زمانی که بحث حقوق‌های نجومی مدیران نمایان شد مهم‌ترین اثری که در جامعه داشت بی‌اعتمادی مردم به برخی از آنها بود.
ساماندهی حقوق مدیران در لایحه مدیریت خدمات کشوری
يکشنبه، 29 اسفند 1395 - 15:59
نظام پرداخت های متفاوت یکی از دلیل های اصلی پدیده حقوق های نجومی بود. قانون مدیریت خدمات کشوری برای این بود که سامانی به نظام های پرداخت دهد و آنان را متناسب کند که متاسفانه این قانون زمانی که در مجلس تصویب شد آنقدر استثنائات به آن وارد شد که کارکرد خود را از دست داد.
دولت برخورد جدی با حقوق بگیران نجومی نشان نداده است
شنبه، 28 اسفند 1395 - 16:04

مساله حقوق های نجومی که رهبر انقلاب چنین مساله ای را حمله به ارزش ها و خیانت به آرمان های انقلاب نامیدند و بیان کردند که این افراد باید عزل و مجازات شوند.اما برخورد جدی که از طرف دولت صورت نگرفت بلکه منصب های دیگری به بعضی از آن ها نیز بخشیدند.حقوق های نجومی یعنی ترویج روحیه ی اشرافی گری و تجمل گرایی که اسراف بوده و این موضوع برای نظام اسلامی همانند سم مهلک است.

تکذیب ادعای بازداشت یک خبرنگار با شکایت وزارت بهداشت
جمعه، 27 اسفند 1395 - 16:02
رییس بیمارستان فیروزآبادی گفت، براساس تشخیص قاضی کشیک کلانتری، این خبرنگار در کلانتری می‌ماند و این که بیمارستان و یا وزارت بهداشت شکایتی از خبرنگار کرده باشند کاملا کذب است.
بیمارستان‌ها حریم خصوصی نیستند/ انتشار «برگه تعهد» پیگرد قانونی دارد
جمعه، 27 اسفند 1395 - 15:14

دو روز پیش خبرنگار فارس به قصد تهیه گزارش مردمی و انعکاس مشکلات مراجعات در طرح تحول سلامت وارد یکی از بیمارستان‌های دولتی جنوب تهران شد که مسئولان بیمارستان پس از فهمیدن هویت خبرنگار، وی را با وجود داشتن کارت خبرنگاری و مجوز از مؤسسه ناجی هنر با تنظیم شکایت تحویل ماموران انتظامی دادند‌‌ و خبرنگار با وجود کامل بودن مدارک، یک شب را با شکایت وزارت بهداشت در بازداشت ماند‌‌.

بازداشت خبرنگار فارس با شکایت وزارت بهداشت/ وقتی تهیه گزارش از بیمارستان دستمایه تسویه حساب‌ می‌شود
پنجشنبه، 26 اسفند 1395 - 22:53

پس از رسانه‌ای شدن توهین‌های وزیر بهداشت و انتقادها از طرح تحول سلامت، این وزارتخانه سیاست بایکوت خبرنگاران را در پیش گرفت و با انتخاب گزینشی رسانه‌ها، اجازه تهیه گزارش‌های مردمی به خبرنگاران بی‌طرف را نمی‌دهد در همین راستا نیز شب گذشته با شکایت وزارت بهداشت، خبرنگار فارس در حین تهیه گزارش از بیمارستان بازداشت شد.

نوربخش: گام بزرگی برای حذف دفترچه بیمه درمانی برداشته شد
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 17:53

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: گام بزرگی برای حذف دفترچه درمراکزملکی این سازمان برداشته شده است که امیدواریم خروجی مثبتی برای بیماران هم به همراه داشته باشد.

توصیه‌های نوروزی در خصوص مصرف فرآورده‌های گوشتی و لبنی
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 17:47

سازمان ملی استاندارد اعلام کرد: هر نوع فرآورده گوشتی خریداری شده باید دارای تاریخ تولید و انقضای معتبر بوده و روی آن نوع و درصد گوشت بکار رفته، درج شده باشد.

کميسيون بهداشت و درمان گزارش تجميع تحقيق و تفحص از وزارت بهداشت را به هيات رئيسه ارسال کند
سه شنبه، 24 اسفند 1395 - 14:41
رئيس مجلس شوراي اسلامي در پاسخ به تذکر نايب رئيس کميسيون بهداشت و درمان گفت: کميسيون بهداشت و درمان گزارش تجميع تحقيق و تفحص از وزارت بهداشت را به هيات رئيسه ارسال کند.
صفحه 1 از 69اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است 

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.

Website:www.ino.ir

Email:info@ino.ir

Telegram:https://telegram.me/ino_ir

Tel:+982142949-Fax:9892188935854 

sms:20001023