پرستاران را وسوسه می‌کنند تا مخالفت کنند
سه شنبه، 21 ارديبهشت 1395 - 13:25
در مراسم افتتاح رسمی طرح سلامت‌یار؛طرح سلامت‌یار جهت کمک به بیماران و رفع نیاز اولیه آنها می باشد و به هیچ وجه کار پرستاری و درمان را انجام نمی دهد.
مقایسه حقوق پرستار و پزشک، فتنه است / برجام باعث افزایش امید در جامعه شده است
سه شنبه، 21 ارديبهشت 1395 - 11:16
ایرج فاضل در کنگره جامعه جراحان مطرح کرد: رئیس جامعه جراحان کشور در دانشگاه علوم‌ پزشکی ایران از تاثیرتصویب برجام بر افزایش امید درجامعه خبر داد.
دفاع تمام‌ قد معاونین وزیر بهداشت از دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت
سه شنبه، 21 ارديبهشت 1395 - 10:24
در نشست خبری ویژه دومین سالگرد طرح تحول سلامت؛معاونین وزیر بهداشت از اقدامات و دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت و اقدامات 2 سال اخیر دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت تمام قد دفاع کردند.
شبکه مجازی ملی تحقیقات پرستاری راه اندازی می شود
دوشنبه، 13 ارديبهشت 1395 - 14:12
رئیس شبکه ملی تحقیقات پرستاری ایران خبر داد؛رئیس شبکه ملی تحقیقات پرستاری ایران از راه اندازی شدن " شبکه مجازی ملی تحقیقات پرستاری" که فعالیت آن در تمامی حوزه ها می باشد، خبر داد.
پرستاران مراقبت‌های ویژه نوزادان را آموزش می‌ بینند
دوشنبه، 13 ارديبهشت 1395 - 14:08
بنیان‌گذار فدراسیون بین‌المللی مراقبت تکاملی یگانه نوزاد؛بنیان‌گذار فدراسیون بین‌المللی مراقبت تکاملی یگانه نوزاد گفت: پرستاران مراقبت‌های ویژه نوزادان را ، برای تکامل بهتر لوب قدامی مغز نوزادان نارس آموزش می بینند.
آقای حافظی! باز هم به کاهدان زدید/ به جای فرافکنی، درباره سهام 1000 میلیاردی پاسخ دهید
شنبه، 30 بهمن 1395 - 10:24

جناب آقای حافظی! به جای فرافکنی و ورود به حیطه هایی که جز خنده بر لب آشنایان به امور نمی گذارد، مجدداً به مسیر اصلی برگشته و پاسخ صریحی درباره عملکرد خود در ماجرای 1000 میلیاردی سهام پالایشگاه اصفهان به افکار عمومی ارائه کنید.

دفترچه‌هایی که آزاد حساب می‌کنند
سه شنبه، 26 بهمن 1395 - 16:25
همین الان ما دو مورد بستری بیمار افغانستانی را در بیمارستان امام خمینی داریم که عملا آینده‌ای ندارد؛ یعنی صورت‌حساب‌ها به جایی نمی‌رسد. وقتی یک بیمار هر روز فاکتور ٨ می‌زند، روزی ١٠ میلیون برایش هزینه می‌شود و تصور باطلی است که این پناهنده بتواند این هزینه‌ها را پرداخت کند و معمولا با فرار از بیمارستان یا ورود مستقیم وزارت بهداشت این مسئله حل می‌شود.

چالش مزد و معیشت به کجا می‌رسد؟
سه شنبه، 26 بهمن 1395 - 16:18
از ابتدای دهه ٧٠ که قانون کار پس از حواشی بسیار به تصویب رسید، تبصره دوم ماده ٤١ این قانون هیچگاه به طور واقعی مورد استفاده قرار نگرفت. به همين دليل هم هست كه اكنون، پس از دو دهه و نيم شكاف ميان مزد و معيشت تبديل به دره‌اي عميق شده كه زمان بسياري براي پر كردن آن بايد صرف شود، البته به شرطي كه چنين خواستي از سوي دولتمردان واقعا موجود باشد.
پیش‌بینی «۱۲ هزار میلیارد» زیان انباشته برای بیمه‌ها تا پایان سال
سه شنبه، 26 بهمن 1395 - 16:12
عضو کارگروه اقتصاد انجمن داروسازان ایران گفت: عدم اجرای صحیح طرح تحول سلامت، موجب ورشکستگی مراکز ارائه خدمات به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی شده است؛ در این میان بیمه سلامت ایرانیان، از تمام بیمه‌ها در پرداخت مطالبات عقب‌تر است.
لابی پزشکان برای لغو منع فعالیت‌ همزمان در بخش دولتی و خصوصی جواب داد؟/ زالی: شورای نگهبان مخالف است
دوشنبه، 25 بهمن 1395 - 17:11
در فاصله ای که این قانون به شورای نگهبان فرستاده شد، نامه ای با 10 هزار امضا از طرف متخصصان کشور به آیت الله جنتی و رییس مجلس فرستاده شد. بخشی از مفاد آن نامه این بود که اجرای این بند موجی از احساس نگرانی و نا امنی شغلی را در بردارد. علاوه براین نامه، با برخی از اعضای شورای نگهبان که به این موضوع رسیدگی می کردند نیز ملاقاتی صورت گرفت که این بند را از سه منظر ایرادات قانونی، شرعی و بار مالی مورد بحث قرار می دادیم .
برگزاری کرسی آزاد اندیشی "بررسی ابعاد طرح تحول نظام سلامت"
دوشنبه، 25 بهمن 1395 - 15:15
انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران کرسی آزاد اندیشی با عنوان بررسی ابعاد طرح تحول نظام سلامت را برگزار می کند.
سهام پالایشگاه نفت را به دلیل افت شدید قیمت نفروختیم!/ انتقال سهام به یک شرکت خصوصی قانونی است؟
دوشنبه، 25 بهمن 1395 - 14:42

معاونت توسعه و مدیریت منابع و پشتیبانی وزارت بهداشت با ارسال جوابیه‌ای ادعا کرد که سهام‌ پالایشگاه نفت اصفهان را به دلیل افت شدید قیمت نفروخته است، همچنین مسئول روابط عمومی این وزارتخانه نیز عنوان کرد که سهام در یک شرکت دولتی زیر مجموعه این وزارتخانه نگهداری می‌شود که این موضوع کاملا کذب است.

دردسرهای طرح تحول برای بیمه سلامت/ نمی‌شود پول پزشک خانواده جای دیگری باشد و ما پاسخگو باشیم
شنبه، 23 بهمن 1395 - 13:20
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه نمی‌شود پول پزشک خانواده جای دیگری باشد، اما ما پاسخگو باشیم اظهار کرد: موظف بودیم نهایت همکاری را بر اساس دستور وزیر رفاه با طرح تحول داشته باشیم اما این حق را برای خود قائل‌ایم نقد کنیم آیا استراتژی که طی کردیم به صلاح کشور است و می‌تواند پایدار باشد؟
اختیاری شدن ارجاع در پزشک خانواده؛راهکار بدیع یا مشکلی جدید؟
جمعه، 22 بهمن 1395 - 12:41
رفتن به سمت تخصص گرایی و حذف مراجعه به تیم پزشکی خانواده از چرخه سلامت جامعه؛ 


عبارت "اختیاری" شدن ارجاع در بستر طرح پزشک خانواده نیاز به واکاوی بیشتری دارد؛ روح برنامه پزشک خانواده و ارجاع بر مراجعه سطح اول بیمار به تیم پزشکی خانواده(جز موارد خاص مثل اورژانس ها،بیماری های خاص و...)تاکید دارد.پایگاه خبری بهداشت‌ نیوز راه‌اندازی شد
جمعه، 22 بهمن 1395 - 08:59

پایگاه خبری بهداشت نیوز با هدف اطلاع‌رسانی دقیق و به‌روز از اخبار حوزه بهداشت و سلامت کشور و ارتقای فرهنگ سلامت در کشور راه‌اندازی شد.


صفحه 1 از 65اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   


نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است 

كليه حقوق اين پرتال محفوظ و در اختيار سازمان نظام پرستاري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.

Website:www.ino.ir

Email:info@ino.ir

Telegram:https://telegram.me/ino_ir

Tel:+982142949-Fax:9892188935854 

sms:20001023