9 فروردین 1400

آماده باش کادر درمان برای مقابله با پیک کرونا

آماده باش کادر درمان برای مقابله با پیک کرونا

کادر درمان و دستگاه‌های اجرایی شهرستان هرسین برای مقابله با پیک کرونا و شیوع کرونای انگلیسی در آماده باش هستند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از باشگاه خبرنگاران، عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین از آماده باش کادر درمان و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برای مقابله با پیک کرونا و شیوع کرونای انگلیسی خبر داد.

وی وضعیت فعلی شهرستان و گام چهارم طرح شهید سلیمانی که از ۱۸ اسفند ماه پارسال آغاز شده را مورد بررسی قرار داد.

فرماندار شهرستان هرسین از ادامه ورود مسافران و مهمانان نوروزی به این شهرستان ابراز نگرانی کرد و افزود: ادامه ️ورود مهمانان نوروزی و تردد زیاد خودرو‌های غیر بومی در شهرستان بسیار نگران کننده است و در صورت همکاری نکردن مردم و بویژه اصناف ممکن است وضعیت شهرستان شکننده شود.

وی افزود:️ از لحاظ رنگ بندی در وضعیت زرد قرار داریم و با توجه به ورود مهمانان نوروزی به شهرستان و شیوع کرونای انگلیسی از مردم انتظار بیشتری در راستای رعایت هرچه بیشتر دستورالعمل ها و حضور نداشتن در تجمعات خطرآفرین همچون مجالس عزا و عروسی داریم.

کنجوریان ادامه داد:️ پیش بینی می‌شود بعلت مراودات مردم شهرستان هرسین با شهرستان‌های اطراف و مخصوصاً شهر‌هایی که کرونای انگلیسی در آن شیوع یافته وضعیت هرسین از حالت پایدار خارج شود، در این راستا تصمیماتی در جلسه‌ی امروز اتخاذ شد و در صورت مطابقت با مصوبات و تصمیمات ستاد کرونای استان به مرحله اجرا گذاشته می شود.

وی افزود:️ مجدد از اصناف می‌خواهم ضمن استفاده از ماسک با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی سلامتی را به مردم هدیه دهند و حتی المقدور از ایجاد تجمع در واحد‌های صنفی خود جلوگیری نمایند.

کنجوریان گفت:️ در طرح شهید سلیمانی و در گام چهارم این طرح مقدس تا کنون ۹۱ درصد از جمعیت شهرستان غربال گری شده اند و در این راستا ۶۷۰۰ بسته معیشتی و ۳۵ هزار عدد ماسک با اعتبار ۲۰ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال در بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

وی گفت:️ ۶۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی برای زمان پیک کرونا و حمایت از خانواده‌های آسیب دیده از این بیماری در شهرستان پیش بینی شده است.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته