27 بهمن 1399

اسامی برگزیدگان قرعه کشی جشنواره همراهان ماندگار اعلام شد

اسامی برگزیدگان قرعه کشی جشنواره همراهان ماندگار اعلام شد

در پی برگزاری آیین قرعه کشی جشنواره همراهان ماندگار بیمه البرز با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس این شرکت به ۶۲ نفر از بیمه گزاران به قید قرعه نیم سکه بهار آزادی اهدا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، مصطفی بوستانی مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای پیشگامان نظام سلامت گفت: در این آیین که به صورت زنده از صفحات فضای مجازی و سایت رسمی شرکت البرز منتشر شد،‌ از اهداف اصلی برگزاری جشنواره همراهان ماندگار بیمه البرز توسعه فرهنگ بیمه در سطح جامعه عنوان گردید و بیمه البرز با برگزاری این جشنواره و اختصاص تخفیفات بیمه ای، مردم را به خرید بیمه نامه‌های مختلف که از ضروریات زندگی امروزی است، ترغیب کرده و متعاقب آن شبکه فروش پیشگامان نظام سلامت که متکی بر توان هیات مدیره های نظام پرستاری و اعتماد اعضای سازمان نظام پرستاری است اقدام به تشدید ارائه خدمات و تسهیلات ارائه شده به کادر محترم پرستاری نموده است .

مدیر عامل بیمه سازمان ادامه داد: علاوه بر این جشنواره دو جشنواره داخلی نیز ویژه هیات مدیره های فعال در ارائه خدمات بیمه ای سازمان و مشتریان وفادار خود برگزار گردیده که از 3 هیات مدیره اصفهان و فسا و خرم آباد تقدیر بع عمل آمده است و روز پرستار نیز به ده نفر از بیمه گذاران جوایز 5میلیون ریالی تقدیم شد.

همچنین در بین برگزیدگان کشوری البرز نیز دو نفر از بیمه گذاران شرکت پیشگامان نظام سلامت که از کادر محترم پرستاری هستند، انتخاب شده و با هماهنگی صورت گرفته طی مراسمی با حضور مسئولین سازمان و شرکت البرز جوایز ایشان شامل یک نیم سکه بهار آزادی تقدیم خواهد شد.

بوستانی ادامه داد: در حمایت از کادر فداکار و پرتلاش پرستاری در شرایط سخت اقتصادی ناشی از تحریم های ناجوانمردانه و شیوع بیماری منحوس کرونا که تعداد زیادی از مدافعان سلامت به شهادت رسیده اند، اهداف و برنامه های تدوین شده و مذاکرات صورت گرفته برای ارتقا سطح خدمات تا اعضای سازمان و خانواده هایشان بتوانند با تخفیف و تسهیل بیشتری اقدام به خرید بیمه نامه های مورد نیازشان کنند.

مدیرعامل پیشگامان اظهار داشت: ‌در همین راستا بیمه البرز نیز در یک سال گذشته زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خود را به‌روز رسانی کرده است.

در آیین قرعه‌کشی جشنواره همراهان ماندگار بیمه البرز به ۶۲ نفر از برندگان این جشنواره، نیم ‌سکه بهار آزادی اهدا می شود که اسامی برندگان از طریق سایت شرکت بیمه البرز به نشانی www.alborzinsurance.ir اعلام خواهد شد.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته