14 بهمن 1399

استقبال از سومین رویداد ملی کارآفرینی و نوآوری سازمان نظام پرستاری

استقبال از سومین رویداد ملی کارآفرینی و نوآوری سازمان نظام پرستاری

استقبال از سومین رویداد ملی کارآفرینی و نوآوری سازمان نظام پرستاری با محوریت فناوریهای دیجیتال پرستاری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی؛ سازمان نظام پرستاری با هدف شناسایی و حمایت از کارآفرینان و صاحبان ایده و فرایند در حوزه پرستاری درجهت کمک به تحق اهداف نظام سلامت و ارائه خدمت بهتر و کارآمد به مردم ،سومین رویداد  ملی کارآفرینی با محوریت فناوری های دیجیتال پرستاری را برگزار می کند.

پیرو برگزاری  موفق دو رویداد سلامت و سالمندی و طب مکمل در سازمان نظام پرستاری در سال گذشته ، که در طی آنها تقریبا  60 تیم شناسایی شدند و هم اکنون برخی از این تیمها در مراکز رشد دانشگاهی مشغول به ارائه خدمات می باشند.

رویداد ملی فناوری های دیجیتال پرستاری  با همکاری معاونت علمی و فناور ریاست جمهوری و مشارکت دانشکده های پرستاری دانشگاههای علوم پزشکی تهران ، ایران و شهید بهشتی برگزار خواهد شد .
 
 در این رویداد که 20 اسفند ماه برگزار می شود تا کنون بیش از 15 تیم  عملیاتی از دانشگاههای  مختلف در حال تدوین ایده و محصول خود می باشند ، علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در این رویداد تا پایان روز 10 اسفند ماه به سایت www.ino.ir مراجعه نمایند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته