18 دی 1399

اهدای سرود "از ۲۰" به پرستاران

اهدای سرود "از ۲۰" به پرستاران

دبیر مسابقه "از۲۰" از رونمایی از سرود این رویداد رقابتی فرهنگی نوجوانان و اهدای آن به پرستاران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از ایسنا؛آرمیتا رضایی نژاد گفت: خوشبختانه کمتر از دو هفته از آغاز رسمی این رویداد بیش از ۱۰۰ هزار نفر از نوجوانان کشور از این مسابقه استقبال کردند.
دختر شهید رضایی نژاد فرزند شهید هسته ای افزود: طی این مدت از سرود « از۲۰» همزمان با ولادت حضرت زینب(س) رونمایی و به تمامی پرستاران اهدا شد.
دبیر رویداد «از۲۰» ادامه داد: تاکنون پیش از هزار تشکل و کانون مخاطب از سراسر کشور به این رویداد پیوستند و از آن استقبال کرده اند.

رویداد مسابقه «از۲۰» رقابتی فرهنگی بین نوجوانان است که با توجه به وضعیت موجود و محدودیت‌های کرونایی و از ۲۲ آذرماه آغاز شده است و مخاطبــان آن می‌توانند پــس از ورود بــه پایگاه الکترونیک این رویداد  به آدرس AZ-BIST.IR و ایجــاد حســاب کاربــری، بــه صــورت هفتگــی در قالــب تولیــدات و محصــولات فرهنگــی بــا ابعــادی زندگی تراز انقلاب اسلامی، آشــنا شوند و از هدایای مختلف این طرح فرهنگی بهره مند شوند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته