28 آبان 1399

ایثار کادر درمان در تاریخ ایران ثبت خواهد شد

ایثار کادر درمان در تاریخ ایران ثبت خواهد شد

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: مدافعان و سفیران ارتش سلامت ۹ ماه است که در عرصه مقابله با کرونا جانانه در خط مقدم مبارزه با این بیماری تلاش می‌کنند و بی‌تردید ایثار، از خودگذشتگی و فداکاری کادر بهداشت و درمان در تاریخ این سرزمین ثبت خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ قدرت الله ولدی در آیین تجلیل از کادر بهداشت و درمان شهرستان ملایر اظهار داشت: ما مدیون تلاش و خدمت شبانه‌روزی کادر درمان هستیم که با تمام توان سنگر مقابله با کرونا را خالی نگذاشتند.
وی با  گرامیداشت یاد و خاطره سه شهید مدافع سلامت استان همدان، افزود: همه مردم قدردان تلاش و زحمات کادر درمان هستند و همواره همراهی خود در این زمینه به اثبات رساندند.
فرماندار ویژه ملایر بیان کرد: کادر درمان در کنار تمام مشغله کاری خود، امور مهمی همچون مدیریت، طبابت، درمان، پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا را به نحو احسن انجام می‌دهد که ستودنی است.
ولدی با اشاره به اینکه در این مسیر شمار زیادی از مدیران،پرستاران، پزشکان حاذق و کادر درمانی و بهداشتی به شهادت رسیدند افزود: از زمان شیوع ویروس کرونا در ایران، شمار زیادی از هموطنان‌مان را از دست دادیم و خانواده‌های زیادی داغدار شدند و در سراسر جهان این ویروس کشنده به کسی رحم نمی‌کند.
وی با تاکید بر اینکه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید یاریگر کادر درمان باشیم گفت: رهبر معظم انقلاب با تعطیلی بسیاری از مراسم‌ها و آیین‌ها، بارها به مردم گوشزد کردند که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، همانگونه که ایشان نیز اعتقاد بالایی به این امر مهم دارند.
معاون استاندار همدان ادامه داد: این در حالیست که برخی از مردم به خاطر خوشی خود، با برگزاری مراسم‌های عروسی خانواده‌های زیادی را داغدار می‌کنند و حتی با برپایی مراسم‌های عزا هیچ اعتقادی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ندارند.
ولدی با اشاره به اعمال محدودیت‌های جدید کرونا از شنبه اول آذر، ابراز امیدواری کرد: با اجرای دستورالعمل‌های جدید و همراهی و مشارکت بیشتر مردم در اجرای این طرح، شاهد کاهش ورودی بیمارستان‌ها و خروج از شرایط قرمز باشیم.
وی به تشدید نظارت و بازرسی‌ها در ملایر با فعالیت ۱۶ تیم متشکل از مسوولان ادارات، نهادها و خبرنگاران اشاره و بیان کرد: با فعالیت شبانه‌روزی این تیم‌های بازرسی آمار مرگ و میر روند کاهشی دارد و تا حدودی وروی بیمارستان‌ها کاهش یافته است.
فرماندار ویژه ملایر تاکید کرد: با توجه به نقشه‌های دشمنان علیه ملت ایران و تدارک دیدن جنگ تمام عیار اقتصادی، همه باید به میدان بیاییم.


خیران سلامت حامی کادر درمان
رییس مجمع خیران سلامت ملایر نیز با قدردانی از فداکاری کادر درمان اظهار داشت: خیران سلامت در این مدت در راستای کمک به مجموعه کادر بهداشت و درمان و تامین برخی نیازمندی‌های این حوزه، سنگ‌تمام گذاشتند و این خدمات همچنان ادامه دارد.
عباس آذرهمایون ادامه داد: فرماندار ویژه ملایر در این مدت به خوبی زمینه کار و خدمت را مهیا کرد که این امر موجب دلگرمی کادر درمان و کنترل و پیشگیری مطلوب این بیماری در سطح شهرستان شد.
منبع: ایرنا

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته