6 فروردین 1400

با انجام مراقبت‌های بیشتر در روز‌های کرونایی از کادر درمان حمایت کنیم

با انجام مراقبت‌های بیشتر در روز‌های کرونایی از کادر درمان حمایت کنیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری از مردم خواست: با مراقبت بیشتر ضمن حفظ سلامت خود و خانواده هایشان از کادر درمان حمایت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بیش از یکسال و قریب به ۴۰۰ روز است که کادر درمان درگیر مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند، از مردم خواست: با مراقبت بیشتر ضمن حفظ سلامت خود و خانوادهایشان از کادر درمان حمایت کنند.

وی افزود: بیماری کرونا مراقبت‌ها و شرایط و پوشش خاصی را می‌طلبد و این درحالی است که کادر درمان به لحاظ روحی بسیار تحت فشار هستند و در ایام تعطیلات که روز‌های استراحت است، مراکز درمانی و اورژانس با بار سنگین مراجعین حوادث مواجه هستند.


فوت یک بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته در چهارمحال و بختیاری
شیرانی اضافه کرد: مردم با مراقبت‌های بیشتر ضمن کاهش فشار کاری برادران و خواهران خود در مراکز درمانی، می‌توانند از تشدید بیماری، انتشار بیشتر آن و تراکم در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها جلوگیری و مانع از تحمیل فشار مضاعف به پرسنل بهداشتی و درمانی شوند.

وی ادامه داد: علاوه بر موارد کرونایی، این روز‌ها روز‌هایی است که حوادث فراوان و اورژانس‌ها فعال هستند و همزمان با ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا به سایر بیماران نیز خدمات ارائه می‌شود.

شیرانی اضافه کرد: تنها در یک شبانه روز در استان اورژانس ۱۱۵ استان ۱۳۲ ماموریت فوریتی با آمبولانس‌های ۱۱۵ انجام دادند و یک هزار و ۴۵۳ نفر در اورژانس بیمارستان‌های استان پذیرش و خدمت رسانی شدند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته