4 بهمن 1399

با زحمات شبانه روزی مدافعان سلامت تعداد بیماران کم شده است

با زحمات شبانه روزی مدافعان سلامت تعداد بیماران کم شده است

فرماندار رباط کریم خواهان پایبندی به مصوبات ستاد ملی کرونا شد و گفت: با غفلت و بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، امکان بازگشت به شرایط وضعیت زرد وجود خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم؛ نظام ملکشاهی با اشاره به کاهش بار بیماری ویروس کرونا در شهرستان بیان کرد: با همکاری خوب اصناف و مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زحمات شبانه روزی مدافعان سلامت، وضعیت شهرستان به رنگ آبی در آمد که جای بسی قدردانی دارد.

نماینده عالی دولت در خصوص عنوان رنگ آبی به کرونا اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، در ماه جاری، وضعیت آبی هم به رنگ بندی‌های قبلی اضافه شده و بر این اساس شهرستان ها از وضعیت زرد یا خطر متوسط به وضعیت آبی یا کم خطر که به ازای هر 100 هزار نفر، دو نفر مثبت باشند، می ‌روند  که تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست با تداوم شرایط مناسب، به زودی رنگ سفید برای شهرستان اعلام شود.

ملکشاهی با تاکید بر نقش اثر گذار اصناف  در رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای محدودیت های کرونایی، درباره فعالیت دوباره مشاغل گروه های 3 و 4، افزود: از زمان پاندمی کرونا، اصناف به رغم مشکلات و فشارهای اقتصادی و  آسیب هایی که این بیماری به کسب و کارهای آن ها تحمیل کرده است، برای حفظ و حراست از جان مردم در همراهی با اجرا محدودیت ها پیشگام بودند و ماحصل آن تبدیل وضعیت کرونایی شهرستان به رنگ آبی است وعملا فعالیت برای تمام مشاغل و صنوف در شهرستان آزاد است اما این آزادی به معنای لغو پروتکل های بهداشتی نیست و مردم و اصناف کماکان باید پروتکل های بهداشتی و به ویژه استفاده از ماسک را جدی بگیرند.

وی با بیان این که شرایط استان به شکلی است که مردم باید هم چنان نسبت به رعایت آیین نامه های بهداشتی و فاصله‌ گذاری اجتماعی حساس و دقیق باشند، عنوان کرد:  اگرچه وضعیت شیوع کرونا در شهرستان خوب است اما این شرایط شکننده است و با هرگونه عادی پنداری و عدم پایبندی بر رعایت پروتکل ها ممکن است دوباره به وضعیت زرد بازگردیم از این کماکان خواهان همکاری تمامی مردم هستیم.
 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته