9 بهمن 1399

به مناسبت دهه فجر؛

برگزاری پویش هر هیئت مدیره نظام پرستاری یک کتابخانه

برگزاری پویش هر هیئت مدیره نظام پرستاری یک کتابخانه

معاونت فرهنگی سازمان نظام پرستاری با همکاری هیات مدیره نظام پرستاری تهران به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه های متنوعی برگزار می نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری؛ پویش هر هیئت مدیره یک کتابخانه
در جهت اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی مقرر است در دهه فجر انقلاب اسلامی در هر هیئت مدیره  نظام پرستاری برگزار شود.

 در این پویش با فراخوان هایی که از طرف هیات مدیره ها اعلام می شود از کارکنان پرستاری درخواست می شود حداقل یک کتاب به آن هیات مدیره اهدا نمایند ، همچنین سازمان نظام پرستاری نیز در همسویی با این اقدام ارزنده تعدادی کتاب را به هر هیئت مدیره هدیه خواهد نمود؛ خواهشمند است هیئت مدیره هایی که در این امر فرهنگی مشارکت دارند تصاویر کتابخانه های ایجاد شده و اسامی کارکنان پرستاری که با این پویش همراهی نموده اند را به معاونت فرهنگی سازمان ارسال نمایند؛ لذا در نظر است به تعدادی از کارکنان پرستاری که در این پویش فرهنگی شرکت نموده اند به قید قرعه هدایایی اهدا شود.

 پویش اهدای خون اهدای زندگی پرستار نبض زندگی 


در جهت ارتقای فرهنگ زیبای اهدای خون به بیماران نیازمند که موجب افتخار و عزت انسانی می باشد مقرر است در ایام دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی اقدام به اهدای خون توسط کارکنان پرستاری مدافع سلامت شود به همین خاطر از هیئت مدیره های نظام پرستاری درخواست می شود شرایط اهدای خون داوطلبین را در یکی از روز های دهه فجر به صورت جمعی مهیا نمایند ، از هیئت مدیره های محترم خواهشمند است تصاویر اهدای خون و اسامی افراد شرکت کننده در این پویش انسان دوستانه را به معاونت فرهنگی سازمان ارسال نمایید ، لذا در نظر است به تعدادی از کارکنان پرستاری که در این پویش خیرخواهانه شرکت نموده اند به قید قرعه هدایایی اهدا شود.

مسابقه پادکست (دکلمه خوانی):

برای ثبت و ضبط ایثار، از خود گذشتگی و جانفشانی مدافعان سلامت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان گرانقدر مدافع سلامت مقرر است مسابقه پادکست (فایل صوتی دکلمه) برای کارکنان پرستاری برگزار شود. خواهشمند است همکاران محترم کادر پرستاری که تمایل به شرکت در این مسابقه را دارند فایل های صوتی ضبط شده خود را به معاونت فرهنگی سازمان ارسال نمایند ، ضمنا پس از داوری به تعدادی از آثار منتخب هدایایی اهدا خواهد شد.

 مسابقه خوشنویسی

معاونت فرهنگی سازمان نظام پرستاری به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در نظر دارد مسابقه خوش نویسی برای کارکنان پرستاری از بین جملات بزرگان در مورد پرستاری و پرستاران برگزار نماید ، به همین خاطر از کارکنان پرستاری که تمایل دارند در این مسابقه شرکت نمایند خواهشمند است تصویر خوش نویسی جملات خود را به معاونت فرهنگی سازمان ارسال نمایند ، ضمنا پس از داوری به تعدادی از آثار منتخب هدایایی اهدا خواهد شد.

این جملات به شرح ذیل میباشد: 
«امام خمینی (ره): اين پيروزي انقلاب ما پيروزي بود كه به بركت اسلام و گرايش به اسلام و با فرياد الله اكبر به دست آمد.»
«امام خمینی (ره): شغل پرستاری از شغلهای بسیار شریفی است که اگر چنانچه، انسان با وظایف انسانی و شرعی خودش عمل بکند، این یک عبادتی است که در تراز عبادتهای درجه اول است.»
«رهبر انقلاب (مدظله): یکی از کارهای لازمی که مسئولان باید انجام دهند، اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاران است»


 مسابقه ایده پردازی
در جهت استفاده از نظرات سازنده، بکر، خلاقانه و مبتکرانه همکاران محترم کادر پرستاری مسابقه ایده پردازی با ایجاد بانک ایده در حوزه پرستاری برگزار خواهد شد و مقرر است از نظرات ارسالی برای تصمیم گیری و تصمیم سازی در حوزه پرستاری استفاده شود و در نهایت به تعدادی از ایده های برتر نیز هدایایی اهدا خواهد شد.

زمان ارسال آثار :
 12 الی 20 بهمن ۱۳۹۹
آثار و مکاتبات خود را از طریق واتساپ به شماره های 09906266055 - 09906266056 معاونت فرهنگی سازمان نظام پرستاری ارسال نمایید.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته