16 دی 1399

برگزیدگان مسابقه عکس نوشت روز پرستار مشخص شدند

برگزیدگان مسابقه عکس نوشت روز پرستار مشخص شدند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از مشخص شدن برگزیدگان مسابقه عکس نوشته که به مناسبت گرامیداشت سالروز تولد حضرت زینب (س) و روز پرستار برگزار شده بود، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از  پایگاه خبری فکر اقتصادی ،علیرضا کمساری با بیان این مطلب، اظهار کرد: 23 نفر در این مسابقه شرکت کردند که پس از پایان مراحل داوری سه نفر برتر به عنوان برگزیدگان این مسابقه مشخص شدند.

وی ادامه داد: مسابقه عکس نوشته به مناسبت سالروز تولید حضرت زینب (س) و روز پرستار با هدف قدردانی از زحمات کادر درمان که بویژه در یک سال اخیر شرایط دشواری را در مواجهه با ویروس کرونا و جهت ارائه خدمت به شهروندان پشت سر می‌گذارند، برگزار گردید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با بیان اینکه این رویداد فرهنگی با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم انجام شد، تصریح کرد: در پایان و پس از مراحل داوری و بررسی، آثار خانم‌ها سارا طاهری، زهرا ماهیگیری نسب و مینا عباس صیادی به عنوان سه اثر برتر این رقابت انتخاب شدند.

کمساری در پایان خاطرنشان کرد: هدف اصلي از برگزاري مسابقات فرهنگي و هنري، شناسایی و شكوفا كردن استعدادها و توانمندی‌ها، افزایش سطح آگاهی‌ها و ترويج فرهنگ اسلامي در میان شهروندان بویژه دانش آموزان و نوجوانان می‌باشد.

منبع: پایگاه خبری فکر اقتصادی

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته