11 آذر 1399

بزرگداشت روز پرستار با برگزاری یادمان شهید مریم رحیمی

بزرگداشت روز پرستار با برگزاری یادمان شهید مریم رحیمی

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: به مناسبت روز پرستار یک رویداد فرهنگی هنری، با موضوع ادای احترام به «مریم رحیمی» نخستین بانوی شهید پرستار مدافع سلامت فارس، برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل ایسنا  ؛دکتر سید روح الله حسینی، در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت کشور، به ویژه شهدای والامقام استان فارس، گفت: امسال در حالی به روز پرستار نزدیک می شویم که پرستاران ما در کنار دیگر اعضای کادر درمان، با بحرانی سخت مواجه‌اند و در مقابله با این بحران و در حمایت از بیماران، همه همت خود را به صورت شبانه روزی و تا پای جان به کار بسته اند.
او ادامه داد: در همین راستا مدیریت روابط عمومی دانشگاه به پاس تجلیل از این خدمات و تلاش ها، برگزاری رویدادی فرهنگی هنری را با عنوان مسابقه «قهرمانان ایثار؛ یادمان بانوی شهیده مریم رحیمی»، ویژه پرستاران استان برنامه ریزی کرده است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: برای این مسابقه سه محور دل نوشته، خاطره و عکس پیش بینی شده است و در آن پرستاران شاغل در بیمارستان های سراسر استان فارس می توانند آثار خود را در این محور، تا تاریخ بیستم آذر، به نشانی پست الکترونیکی Relation@sums.ac.ir ارسال کنند.
حسینی محور کلی آثار ارسالی را خدمات پرستاران در دوران کرونا اعلام و ا ضافه کرد: در هر شاخه از این مسابقه به سه پرستار برگزیده جوایز نفیسی اهدا می شود.
منبع: ایسنا

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته