11 بهمن 1399

تقدیر سازمان قهرمانان ملی ورزش از کادر درمان

تقدیر سازمان قهرمانان ملی ورزش از کادر درمان

با حضور دکتر سعید حق وردی رئیس سازمان قهرمانان ملی ورزش و جمعی از پیشکسوتان و بزرگان ورزش کشور در مجتمع بیمارستانی امیراعلم از زحمات کادر درمان قدردانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از وبدا ؛ دکتر سعید حق وردی رئیس سازمان قهرمانان ملی ورزش با حضور در مجتمع بیمارستانی امیراعلم ضمن دیدار با تیم مدیریت اجرایی مجتمع با اهدای طاق شال پهلوانی از زحمات کادر درمان مجتمع تقدیر کرد.

در این بازدید دکتر حق وردی با اشاره به زحمات و ایثار کادر درمان در دوران کرونا گفت: از آن جایی که مقام معظم رهبری همیشه می‌فرمودند قهرمانان واقعی شهدای اسلام هستند و در این برهه که جنگ ملی ما مبارزه با ویروس منحوس کرونا است بر خود وظیفه دانستم که با همراهی جمعی از اسطوره‌ها و مفاخر ورزش ایران از زحمات کادر درمان قدردانی کنیم.

در ادامه با ذکر صلوات، طاق شال‌های پهلوانی از طرف سازمان قهرمانان ملی ورزش به تعدادی از پرستاران منتخب اهدا شد.

دکتر حق وردی با بیان اینکه طاق شال پهلوانی بالاترین نشان ورزش در عیاری، احیای ارزش‌های اصیل ورزشکاری و سیره علوی است به نمایندگی از تمام قهرمانان ملی از کادر درمان تشکر و به آن‌ها خدا قوت گفت.

در این دیدار محمد ابراهیم امامی دبیرکل سازمان قهرمانان ملی، دکتر حسن میرزا آقابیک قهرمان ملی بسکتبال، دکتر حسن قادری اسطوره کونگ فو، استاد مهدی حاج محمد کاپیتان اسبق استقلال و جمعی از نخبگان ورزشی حضور داشتند.

منبع: وبدا

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته