14 آذر 1399

تلاش‌های بی وقفه و شبانه روزی کادر درمان باید دیده شود

تلاش‌های بی وقفه و شبانه روزی کادر درمان باید دیده شود

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از کادر درمان شهرستان تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل  باشگاه خبرنگاران جوان  ، کیومرث سرمدی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در بازدید از ستاد دانشکده علوم پزشکی شهرستان گفت:تلاش‌های بی وقفه و شبانه روزی کادر درمان باید دیده شود و بیان این اقدامات مثبت و حرکت رو به پیشرفت باعث امیدبخشی جامعه خواهد شد.
وی  با بیان اهمیت همدل بودن مردم و مسئولین و نیاز جامعه به این مهم، تاکید کرد:تلاش همه ما این است که همدل و همسو باشیم و همدلی یک ابزار مهم برای حرکت به سمت رفع مشکلات است و امروز فضای شهرستان به سمت و سویِ کار و تلاش در حال حرکت می‌باشد.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ضمن با اهمیت بودن تلاش جهت اعتماد سازی در جامعه، بیان کرد: هر حوزه مطالبات استانی و کشوری را به جدیت دنبال نماید و اینجانب نیز با تمام ظرفیت در کنار مسئولین دانشکده هستم.
سرمدی گفت: مسئولین امنیتی شهرستان نیز رضایت خود از عملکرد دانشکده در مبارزه با کرونا را اعلام نموده اند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته