11 بهمن 1399

تلاش کادر درمان در عرصه مقابله با کرونا قابل تقدیر است

تلاش کادر درمان در عرصه مقابله با کرونا قابل تقدیر است

حجت الاسلام و المسلمین کریمی‌تبار، گفت: کادر درمان در جریان شیوع بیماری کرونا برای حفظ سلامت مردم از جان و دل مایه گذاشته‌اند که قابل تقدیر است.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام و المسلمین کریمی‌تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی ایلام، ضمن تقدیر از بانیان این مراسم ، با ابراز خرسندی از حضور در بین اساتید دانشگاه، از تلاش و جدیت مسئولان، اساتید، پرستاران ، پزشکان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در عرصه مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد و گفت: این افراد در جریان شیوع بیماری کرونا برای حفظ سلامت مردم از جان و دل مایه گذاشته‌اند که قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: زینت‌های دنیوی انسان را به سوی خود جلب می‌کنند و متاسفانه برخی از انسان‌ها که جانشین خداوند بر روی زمین هستند، داشته‌ها و سرمایه‌های دنیوی را برای خود فخر می‌دانند و آخرت خود را از یاد می‌برند.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار مطرح کرد: طرح ضیافت اندیشه اساتید یکی از فرصت‌هایی است که انسان را به تفکر سوق می‌دهد تا به اعمال و رفتار خود بیندیشد و تلنگری برای ارتقای سطح معلومات و موضوعات دینی، اعتقادی، اجتماعی و غیره در فرد باشد.

وی اظهار کرد: اگر انسان همواره دنیای پس از این جهان را برای خود متصور باشد و مرگ را فراروی خود ببیند، یقینا ریشه‌های غفلت‌ها و ندانم کاری‌ها خشکیده خواهد شد و خود را از لغزش‌ها دور خواهد کرد.

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بیان کرد: دلیل اینکه در دوران دفاع مقدس، داوطلبان شهادت بی‌شمار بودند این مطلب است که آنان می‌خواستند جان خود را با خداوند متعال معامله کنند و بهشت را در ازای آن نصیب خود نمایند.

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته