7 بهمن 1399

دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان برگزار خواهد شد

دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان برگزار خواهد شد

دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان کشور که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تلاش می‌کنند، بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از خبرگزاری مهر، در حالی که مجوز اجراهای صحنه‌ای در تهران پس از مدت‌ها صادر شده است، دومین فستیوال موسیقی ققنوس برای ادای احترام به کادر درمان کشور که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تلاش می‌کنند، بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

محمدحسین توتونچیان (مدیرعامل شرکت فرهنگی هنری ققنوس) درباره جزییات این رویداد توضیح داد: از آنجایی که شرایط تهران درباره میزان ابتلا به ویروس کرونا تا حدی تغییر کرده و اجازه برگزاری اجرای صحنه‌ای به ما داده شده است، قصد دارم از این فرصت برای برگزاری دومین فستیوال موسیقی ققنوس استفاده کنم با این تفاوت که مخاطب فستیوال ما قشر خاصی از جامعه خواهد بود.»

وی ادامه داد: مخاطب فستیوال ما امسال پزشکان، پرستاران و کادر درمان خواهند بود که الان دیگر حدود یک سال است، زندگی خود را وقف درمان بیماران مبتلا به کووید ۱۹ کرده‌اند. در این راستا جلساتی با مدیرکل دفتر موسیقی و ۳ دانشگاه علوم پزشکی کشور داشته‌ام تا لیست بیمارستان‌هایی که درگیر کووید ۱۹ بوده‌اند را در اختیار شرکت ققنوس قرار دهند.

توتونچیان همچنین توضیح داد: روند شناسایی جامعه هدف ما به این گونه خواهد بود که بیمارستان‌های درگیر کرونا فهرستی از همکاران خود را به ما ارائه خواهند داد و ما خودمان را موظف کرده‌ایم که به پرسنل درمانی (نه فقط پزشکان و پرستاران، بلکه همه عزیزانی که در این امر، سهیم بوده‌اند) به همراه یک نفر میهمان بلیت اختصاص دهیم و به امید خدا در این فستیوال به مدت ٧ شب میزبان کادر محترم درمان باشیم که در این مدت زحمات بسیار زیادی برای کشور کشیده‌اند.

مدیرعامل شرکت ققنوس در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: درباره سالن میزبان فستیوال، رایزنی‌های با سالن اسپیناس پالاس کرده‌ام که خوشبختانه با استقبال مدیران این مجموعه مواجه شده است.

نخستین فستیوال موسیقی ققنوس شهریور ماه سال ۹۷ به میزبانی سالن «تهران رویال هال» اسپیناس پالاس با حضور اساتید شهرام ناظری و گروه کامکارها، سالار عقیلی و چند گروه موسیقی پاپ و تلفیقی برگزار شد.

منبع: مهر

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته