11 آذر 1399

رادیو پیام با پویش ملی «فرشتگان زمینی» به استقبال روز پرستار می‌رود

رادیو پیام با پویش ملی «فرشتگان زمینی» به استقبال روز پرستار می‌رود

شبکه رادیویی پیام با راه اندازی پویش ملی «فرشتگان زمینی» یاد و مجاهدت پرستاران عزیزی که در امداد رسانی به هموطنان گرفتار بیماری کرونا از جان خود گذشتند گرامی می‌دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری  به نقل از  روابط عمومی رادیو پیام، شهرام ملازاده مدیر شبکه رادیویی پیام و آوا درباره پویش «فرشتگان زمینی» گفت: امسال سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب (س) نسبت به سال‌های گذشته متفاوت خواهد بود چراکه با شیوع بیماری کرونا در سراسر جهان بویژه در کشور عزیزمان تعدادی از خانواده‌ها و هموطنان عزیز آسیب‌های جبران ناپذیری از این ویروس منحوس دیدند. تردیدی نیست که در تمام دنیا، بویژه ایران فشار و آسیبی که بر کادر درمانی و خانواده‌های آنان وارد شده بیشتر از سایر اقشار جامعه بوده است.
ملازاده افزود: کادر درمانی کشور از زمان ورود این ویروس منحوس به کشور با مجاهدت و از خودگذشتگی توانستند آرامش نسبی را در بخش درمان ایجاد کرده و در ارائه خدمت به هموطنان درگیر کرونا از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و تعدادی از پرستاران، پزشکان  و کادر درمان با فداکاری برای نجات جان هموطنان ازجان خود گذشتند تازندگی را به هموطنانشان هدیه کنند.
مدیر رادیو پیام و آوا گفت: شبکه رادیویی پیام و آوا با هدف تقدیر از زحمات ارزشمند، صادقانه و ایثارگرانه این قشر فداکار (پرستاران) این پویش را با مشارکت هموطنان عزیز در سراسر کشور از امروز دوشنبه دهم آذرماه تا سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب (س) برگزار می‌کند.
ملازاده در ادامه گفت: هموطنان در سراسر کشور می‌توانند با تهیه عکس از فعالیت و خدمت رسانی پرستاران عزیز در مراکز درمانی و ارسال تصاویر به همراه عکس خود به شبکه رادیویی پیام تصاویر ارسالی را با نام و تصویر خود از رادیو نمای رادیو پیام و آوا مشاهده کنند. همچنین در تماس با رادیو پیام می‌توانند به صورت صوتی نظرات خود را اعلام کنند.
ملازاده تاکید کرد: از هموطنان عزیز تقاضا داریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بویژه درایام پیش رو آرامش را برای این قشر فداکار به ارمغان آورده وبا عمل به دستور العمل‌های ستاد ملی مبارزه باکرونا از زحمات کاردرمانی کشور قدردانی لازم راداشته باشند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته