17 آذر 1399

روایت از پشت سنگرهای مدافعان سلامت

روایت از پشت سنگرهای مدافعان سلامت

روانه پشت سنگرهای مدافعان سلامت می‌شویم تا ادامه دهنده راه سرور شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از خبرگزاری تسنیم، در این روزها که زمین و زمان با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند، روانه پشت سنگرهای مدافعان سلامت می‌شویم تا ادامه دهنده راه سرور شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی باشیم و روایتگرِ جهادِ عاشقانه آنانی شویم که پا به پای کادر درمان در مکتب عشق، درس عاشقی خود را پس می‌دهند.
تا صدای دلنشین شهید آوینی تجلی گر شود که چه می جویی؟ عشق؟ همین جاست، چه می جویی؟ انسان؟ اینجاست. همه تاریخ اینجا حاضر است. بدر و حنین و عاشورا اینجاست و شاید آن یار، او هم اینجا باشد.
روایتگر شور جهاد آنها که از هر قشری بی‌قید و بند شکوفه درخت جوانیشان یا تنومندی درخت عمر و میوه‌های زندگی‌شان آمده‌اند تا به عشق و فداکاری و ایثار جان تازه‌ای ببخشند و مرهمی باشند برای تن و روح خسته کادر درمان و فرزندی مهربان برای حال زار بیماران، تا امید دوباره در تن‌های رنجورشان دمیده شود، تا جان بگیرند از محبت بی چشم داشت جهادگران.
دل می‌دهند تا فضای سنگر دفاع از سلامت هموطنان را لبریز کنند از شکوفه‌های امید و ثواب جهادشان را با آنانی شریک می‌شوند که عند ربهم یرزقونند، همانند افتخار تن زخمی اما همیشه استوار وطن، شهید محسن فخری زاده، تا تداعی کنند، مرز ندارد عاشقی.
اینجا بیمارستان الزهرای اصفهان است، جایی که سربازان حاج قاسم و ادامه دهندگان راه شهید فخری‌زاده تبدیل به مکانی برای خودسازی کرده‌اند، خدمت به خلق در جبهه جنگ مقابله با کرونا همچون رزمندگان دفاع مقدس.

منبع: تسنیم

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته