23 آذر 1399

ساخت تندیس مدافعان سلامت در کرج

ساخت تندیس مدافعان سلامت در کرج

به دنبال مطالبه کابران البرز در شبکه های اجتماعی برای ساخت تندیس از مدافعان سلامت، رحیم خستو سخنگوی شورای شهر کرج از بررسی این مهم در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از تیتریک، به دنبال مطالبه کابران البرز در شبکه های اجتماعی برای ساخت تندیس از مدافعان سلامت، رحیم خستو سخنگوی شورای شهر کرج از بررسی این مهم در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج خبر داد.

موج گسترده ای شهروندان البرز در شبکه اجتماعی اینستاگرام به واسطه خدمات ارزشمندی که مدافعان سلامت از ابتدای شیوع کرونا تا امروز داشته اند، خواستار ساخت تندیس این جهادگران عرصه درمان توسط شهردار کرج شدند.

متن مطالبه این کاربران به شرح ذیل است؛ ساخت یک تندیس برای تجلیل از مدافعان یادآور خدمات تلاشگران عرصه سلامت خواهد بود، ضمن تقدیر از دستگاه های مربوطه که تا کنون در کنترل ویروس کرونا زحمات زیادی متقبل شده اند از مسئولین امر می خواهیم که نظام پرستاری استان البرز را در ساخت تندیس مدافعان سلامت همراهی کنند.

فداکاری و مجاهدت کادر درمان در وصف نمی گنجد اما این حداقل کاری است که می توان انجام داد و تحقق آن چه روزی مبارک تر از ولادت حضرت زینب ( س) 

شایان ذکر است استان البرز از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون شهدای زیادی را در قالب مدافع سلامت تقدیم انقلاب کرده و پرستاران و پزشکان از هیچ تلاشی برای بازگشت مردم به روزهای عادی فروگذار نکرده اند.

منبع: تیتریک

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته