26 بهمن 1399

پرستار بخش آی سی یو بیمارستان امام علی اندیمشک:

ساده انگاری موج چهارم کووید- ۱۹ را در پی خواهد داشت

ساده انگاری موج چهارم کووید- ۱۹ را در پی خواهد داشت

پرستار بخش آی سی یو بیمارستان امام علی اندیمشک گفت: ساده انگاری موج چهارم کووید- ۱۹ را در پی خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از مهر ؛ آزاده امینیان  اظهار کرد: آغاز واکسیناسیون در شهرستان اندیمشک به منظومه پایان بیماری کرونا نخواهد بود و شهروندان باید از رفتارهای پرخطر در برای پیشگیری از کرونا همچنان پرهیز کنند.

وی افزود: ویروس کرونا در ابتدا یک بیماری ناشناخته بود که امروز با تلاش‌هایی که در حال انجام است و با مراقبت‌های فردی می‌توان از شیوع و انتقال ویروس کرونا پیشگیری کرد.

پرستار بخش آی سی یو بیمارستان امام علی گفت: در ابتدا شرایط خیلی بد حکم فرما شد و این بیماری به سرعت پیشرفت می‌کند و تجربه‌ای سخت برای کادر درمان بود.

وی شرایط پیک کرونا را دشوار دانست و تصریح کرد: برای پیشگیری از موج چهارم بیماری کرونا باید با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شست‌وشوی مرتب دست‌ها مجال بازگشت و ایجاد شرایط پیک کرونا را به ویروس کووید- ۱۹ ندهیم.

امینیان اظهار کرد: شهروندان از دورهمی و حضور در اجتماع تا زمان عبور از شرایط ویژه کرونا پرهیز کنند.

وی گفت: آغاز واکسیناسیون ابتدای مسیر مقابله با شیوع کرونا بوده است و بر اساس داده‌های موجود تا زمانی که ۷۰ درصد جامعه واکسیناسیون نشود، ایمنی در مقابل با ویروس کرونا پدید نخواهد آمد.

پرستار بخش آی سی یو بیمارستان امام علی اندیمشک گفت: امیدواریم واکسیناسیون مؤثر باشد اما تا زمانی که امکان واکسیناسیون عمومی انجام شود، همه باید مراقب باشیم و توصیه‌ها برای قطع زنجیره کرونا را جدید گرفت و انجام داد.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته