1 آذر 1399

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور:

سازمان نظام پرستاری؛ تکیه گاه امن پرستاران برای پیگیری مطالبات

سازمان نظام پرستاری؛ تکیه گاه امن پرستاران برای پیگیری مطالبات

فخری محمودی گفت: اقدامات سازمان در خصوص پیگیری پرداخت فوق العاده ویژه و جذب نیروی پرستار قابل تقدیر است و خوشبختانه سازمان با رایزنی هایی که انجام داده، توانسته است پیگیری های لازم جهت اخذ مجوز استخدام نیروی پرستار و پرداخت فوق العاده ویژه را به خوبی انجام دهد.

اعظم فخری محمودی در گفتگو با خبرنگار سازمان نظام پرستاری گفت: سازمان نظام پرستاری در دوره جدید تلاش و پیگیری های بسیارمطلوبی داشته است که بازتاب خوبی در میان پرستاران از خود به جا گذاشته است؛ در حال حاضر جامعه پرستاری، سازمان نظام پرستاری را یک تکیه گاه مطمئن برای پیگیری مطالبات خود میداند و زحمات و پیگیری های سازمان نظام پرستاری کشور در خصوص پرداخت فوق العاده ویژه و جذب نیروی پرستار قابل تقدیر است و خوشبختانه سازمان با رایزنی هایی که انجام داده  توانسته است پیگیری های لازم جهت اخذ مجوز استخدام نیروی پرستار و پرداخت فوق العاده ویژه را به خوبی انجام دهد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری افزود: پرستاری از جمله مشاغلی است که جزو گروهای مشاغل سخت و زیان آور محسوب میشود، برای مثال؛ شیفت های طولانی مدت  و عدم  وجود تعطیلات با توجه به حجم بالای کاری و... که نیاز آن میرود که مزایای قانون مشاغل سخت و زیان آور برای پرستاران اجرا شده که این خود باعث افزایش انگیزه در بین آنها شده و این یک چتر حمایتی برای این عزیزان می باشد.

وی در خصوص کمبود نیروی پرستار گفت: تعداد پرستاران مبتلا به کرونا زیاد است و در اکثر بخش های بیمارستان ها، پرستاران دچار بیماری شده اند و در مرخصی می باشند و بیمارستان ها به شدت با کمبود نیرو مواجه هستند که نیاز است هرچه سریع تر نیرو تازه نفس تزریق شود. 

محمودی خاطر نشان کرد: با افزایش شدت بیماری کرونا از مردم درخواست داریم تا از تجمع و مسافرت های غیر ضروری بپرهیزند و پروتکل های بهداشتی را رعایت کند، هم به خاطر خودشان و هم بخاطر کادر درمانی که رو به خستگی هستند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته