16 آذر 1399

نماینده مردم بروجن در مجلس :  

شهدای مدافع سلامت مجاهدانه در میدان حاضر شدند

شهدای مدافع سلامت مجاهدانه در میدان حاضر شدند

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش‌های کادر درمان برای مهار شیوع ویروس کرونا گفت: شهدای مدافع سلامت مجاهدانه و مخلصانه در میدان نبرد حاضر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از ایرنا ؛ حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری در دیدار با خانواده ۲ شهید مدافع سلامت شهرستان بروجن افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس رزمندگلان با تمام وجود برای دفاع از کشور حاضر شدند و در زمان حاضر نیز کادر درمان صادقانه مانند رزمندگان در حال خدمت‌رسانی هستند.
وی اظهار داشت:خدمت به خلق یکی از مهمترین و با فضیلت‌ترین کارهاست و کسانی که در راه خدمت حاضرند جان خود را به خاطر مردم به خطر بیاندازند تا جامعه ایمن بماند بزرگترین  ایثار را از خود دارند.
به گفته وی، این شهدا در روزهای زندگی خود برگ زرینی را به یادگار گذاشتند تا سلامت و امنیت روحی، روانی مردم را در این شرایط شیوع ویروس کرونا تامین کنند.
جعفری با تاکید بر اینکه در این روزها، جامعهپرستاری و پزشکی هزینه  سنگینی را برای مقابله با بیماری کووید ۱۹داده است و تعداد از کادر درمان دراین بیماری به شهادت رسیده است، گفت: این شهدا و همچنین کادر درمان با علم به اینکه احتمال درگیر شدن با این ویروس برای آنها وجود دارد، با تمام توان و تا پای جان در میدان خدمت حاضر و مقاوم ایستادند.
وی ضمن خسته نباشید به کادردرمان افزود: این ویروس یک بلا است که کل جهان درگیر آن شده است و نخستین شهید مدافع سلامت استان نیز از شهرستان بروجن بود.
به گفته وی،همه ما وظیفه داریم درست عمل کنیم تا شرمنده روح شهدا نباشیم.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته