18 فروردین 1400

فداکاری‌های مدافعان سلامت ماندگار خواهد ماند

فداکاری‌های مدافعان سلامت ماندگار خواهد ماند

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: همانگونه که امروز تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان در مقطع دفاع مقدس را شهادت می‌دهد در آینده نیز مجاهدت‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت نیز ماندگار خواهد ماند و همچون نگینی می‌درخشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ محسن کریمی در آیین بهره‌برداری از دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان قدس اراک گفت: در طی یک سال گذشته کادر پزشکی، درمانی و پرستاری در قالب مدافعان سلامت خدمات و مجاهدت‌های زیادی انجام دادند که از جنس حماسه‌های دفاع مقدس بود که بسیار قابل تقدیر است.

وی افزود: همان‌گونه که امروز تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان در مقطع دفاع مقدس را شهادت می‌دهد در آینده نیز مجاهدت‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت نیز ماندگار خواهد ماند و همچون نگینی می‌درخشد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: زحمات و خدمات قابل تقدیر مدافعان سلامت در طی یک سال گذشته با هیچ حقوق و دستمزدی قابل جبران نیست و هر عمل صالحی که توسط انسان انجام شود این‌گونه است.

کریمی ادامه داد: عمل صالح بزرگترین چیزی است که خداوند از هر انسان می‌خواهد و البته عمل صالح دارای دو شرط اخلاص در نیت و تقوای در عمل است و اگر این دو شاخصه در هر عمل خیری باشد قطعاً انسان را به کمال و سعادت می‌رساند.

وی اضافه کرد: مجاهدت‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت در طی یک سال گذشته با وجود ناشناخته بودن و خطرناکی ویروس کرونا مصداق واقعی عمل صالح است و لذا باید قدر جایگاه خود را بدانند و از فرصتی که دارند به خوبی استفاده کنند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان داشت: هر زمانی که نیت و رفتار خود را در راه رضایت خداوند قرار دهیم قطعاً خداوند پاداش اعمال ما را خواهد داد و در واقع هر عملی که نیت خیر در آن باشد در طبقه‌بندی عمل صالح قرار می‌گیرد که اوج این مسئله در دفاع مقدس رقم خورد و در طول یک سال گذشته مدافعان سلامت و گروه های جهادی و مردمی جنسی از آن را عملیاتی کردند.

کریمی تصریح کرد: نگاه ارزشی و مکتبی حضرت امام(ره) در انقلاب اسلامی سبب شده بسیاری از اقشار و آحاد مردم رفتار و اعمال خود را در راه رضایت الهی قرار دهند که همین نگاه توأم با معنویت در طول ۴۲ سال گذشته موجب شده به دستاوردهای عظیمی دست پیدا کنیم.

وی افزود: راه و تفکری که حضرت امام(ره) به ملت ایران و ملت‌های مسلمان نشان داده‌اند راه عزت، اقتدار و کرامت بشریت است که این راه توسط مقام معظم رهبری در طول این سال‌ها با قوت ادامه پیدا کرده و امروز اگر به دنبال اقتدار، عزت و پیشرفت هستیم باید چشم و گوشمان به ولایت باشد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی یادآور شد: اجرای طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی و نهضت کمک مؤمنانه که توسط بسیجیان برای مبارزه و کاهش آسیب‌های بیماری کرونا انجام شد نقش بزرگی در کنترل و مدیریت بیماری کرونا ایفا کرد و امروز با توجه به شیوع موج جدید بیماری و فرارسیدن ماه مبارک رمضان این‌گونه اقدامات باید با قوت ادامه‌دار باشد.

کریمی اظهار داشت: اجرای مرحله جدید طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی با توجه به سکون جمعیت در سطح استان مرکزی عملیاتی خواهد شد و بسیج و سپاه با آمادگی کامل برای اجرای طرح از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در آستانه شروع ماه مبارک رمضان تهیه و توزیع بسته‌های کمک مؤمنانه در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم با انجام اقدامات مؤثر بتوانیم ماه رمضان خوبی برای مردم عزیز استان رقم بزنیم.

منبع: فارس

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته