4 آذر 1399

قانون گریزی کرونایی، ظلم به کادر درمان است

قانون گریزی کرونایی، ظلم به کادر درمان است


امام جمعه مهریز: هدف از اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و اعمال محدودیت‌ها حفظ سلامت مردم و کاهش شیوع کرونا ویروس است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، حجت الاسلام محی الدینی گفت: اعمال محدودیت‌های کرونایی فقط برای حفظ سلامت مردم است و قانون گریزی و عدم رعایت بعضی اصناف و بازاریان در این وضعیت، دهن کجی به کادر بهداشت و درمان می‌باشد.

وی افزود: تعداد محدودی در این محدودیت‌ها و تعطیلی اصناف به صورت مخفیانه مشغول فعالیت هستند که این مساله را نباید زرنگی قلمداد کرد و فقط ظلم به کادر بهداشت و درمان به شمار می آید.
 
امام جمعه مهریز ادامه داد: با رعایت محدودیت‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی هم خود و هم دیگران را از خطر ابتلا به این ویروس کشنده در امان نگه می‌داریم. افرادی که رعایت نمی‌کنند حق الناس بر عهده آنهاست.
 
وی بر لزوم مبارزه با کرونا به وسیله دعا و استغفار تأکید کرد و اظهار داشت: باید با خدا و قرآن انس گرفته و دعا و استغفار را از یاد نبریم و با اعتقاد پاک و از روی اخلاص به توسل بپردازیم.


منبع: خبرگزاری صدا سیما

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته