29 دی 1399

قدردانی حریرچی ازکادر درمان

قدردانی حریرچی ازکادر درمان

معاون وزیر بهداشت در زنجان: قدردان تلاش‌های کادر درمان و مسئولان مربوطه هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری بهنقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان؛ حریرچی، در سفر یک روزه با حضور در جلسه ستاد کرونای استان زنجان با تشریح فعالیت‌های انجام شده در کشور گفت: هدف از حضور در زنجان قدردانی از تلاش‌های مردم و مسئولانی است که در مقابله با کرونا از هیچ کوششی دریغ نکردند.

معاون وزیر بهداشت افزود: از همه مدیران و متولیان استانی که در ماه‌های گذشته با اجرای برنامه‌های مختلف در کاهش آمار و کنترل کرونا ویروس نقش داشته اند بسیار سپاسگذاریم.
 
حریرچی گفت: استان زنجان جزو استان های بوده که توانسته در کنترل بیماری موفق عمل کند و مردم نیز باید همچنان دستوالعمل های بهداشتی را تا ریشه کنی کامل این بیماری رعایت کنند.
 
وی ادامه داد: تا چند ماه آینده طرح واکسیناسیون بر علیه این بیماری انجام خواهد شد اما هیچ واکنشی حتی واکسیناسیون در دنیا ثابت نکرده که می تواند به طور کامل جلوی انتشار این بیماری را بگیرد و تا اطلاع ثانوی رعایت دستورالعمل های بهداشتی همچون زدن ماسک الزامی است.
 
حریرچی بر اجرای دقیق طرح شهید سلیمانی تاکید کرد و گفت: اگر چه وضعیت بیماری کرونا در استان بخاطر همکاری مردم و اجرای محدودیت ها بهتر از قبل شده است، اما با اجرای دقیق طرح محله محور شهید سلیمانی به طور قطع آمار تلفات ناشی از کرونا بسیار کاهش خواهد یافت.
 
وی همچنین پس از جلسه از استودیو سلامت زنجان و بخش درمان استان هم بازدید کرد.

حقیقی، استاندار زنجان هم به فعالیت‌های انجام شده اشاره کرد و گفت: در زمینه بخش آی سی یو در استان تخت‌های بیمارستانی ۷۰عدد بود که ۶۰تخت هم به ظرفیت استان افزوده شده است.

استان زنجان هم اکنون در وضعیت زرد قرار دارد و فوتی و بستری‌های کرونایی استان نسبت به ماه پیش حدود ۷۰درصد کاهش یافته است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته