14 فروردین 1400

قدردانی سازمان نظام پرستاری از برنامه دستپخت

قدردانی سازمان نظام پرستاری از برنامه دستپخت

در نوروز 1400برنامه «دستپخت» میزبان پرستاران بود که به همراه خانواده شان در رقابت آشپزی شرکت و برنده این مسابقه شدند؛ سازمان نظام پرستاری طی پیامی از برندشدگان گروه پرستاری و مسئولان این برنامه تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، برنامه دستپخت های در ایام نوروز با حضور پرستاران  پخش شد و در این برنامه پرستاران علاوه بر مسابقه آشپزی با مردم درباره شغلشان و روزهایی که سپری می کنند ، حرف زدند.

همچنین در مرحله نهایی و فینال مسابقه دستپخت که شب گذشته روی آنتن رفت. با تعیین گروه  پرستاران به عنوان برنده این فصل از برنامه، پرونده سرآشپزان پرستاران این سری از مسابقه بسته شد.

برنامه «دستپخت» کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی و اجرای سید وحید حسینی در ایام نوروز از شنبه 30 اسفند 99 تا  13 فروردین 1400 هر شب ساعت 20 از این شبکه پخش می شد. 

سازمان نظام پرستاری با تبریک به پرستاران برنده در مسابقه دستپخت، از رسانه ملی برای تولید و پخش این مسابقه قدردانی و برای تولید کنندگان این برنامه که با حضور صاحبان 6  شغل در تعطیلات نوروز برگزار شد و نیز اجرای این برنامه در تمام طول سال، موفقیت آرزو می کند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته