26 آذر 1399

رییس جمهوری:    

قدردان تلاش پرستاران هستیم

قدردان تلاش پرستاران هستیم

رییس جمهوری گفت: امسال باید احترام ویژه ای برای پرستاران که برای سلامت مردم جان خود را در کف گذاشتند و در کنار پرشکان و متخصصان تلاش کردند قائل شویم و تلاش آنها را پاس می‌داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت  تبریک حلول ماه جمادی الاول و گرامیداشت بانوی بزرگ اسلام حضرت صدیقه کبری علیها سلام و همچنین دختر برومندش حضرت زینب کبرا که روز میلادش روز افتخار همه پرستاران کشور هست، گفت: امسال باید با احترام ویژه به قشری که برای سلامت مردم جان خود را در کف گذاشتند و در کنار پزشکان، متخصصان، افتخار بزرگی را در یک مقطع حساس تاریخی برای بهداشت و سلامت کشور به وجود آوردند قائل شویم.

 رییس جمهوری گفت: ما همه از پرستاران و پزشکان و کلیه کادر درمان که از پایان بهمن پارسال تا امروز بیش از ۱۰ ماه از زحمات شبانه روزی و ایثار این عزیزان گذشته است، تلاش آنها را پاس می‌داریم. مردم ما غیر از اینکه با زبان هم همیشه تجلیل کردند و قدردان بودند، در عمل پاسخ بسیار روشن و صریحی به کادر درمان دادند.

وی اضافه کرد: مردم ما در هفته‌های گذشته با تلاش و کوشش وبا اجرای دقیق پروتکل‌ها توانستند همه منحنی‌های موج سوم را به تواضع و کرنش وادار کنند و بحمدالله ما شنبه شاهد بودیم که همه منحنی‌ها در همه استان‌ها همه سر فرود آورده بودند و مسیر کاهشی را آغاز کرده بودند به طوری که از ۱۶۰ مرکز قرمز و شهرستان قرمز فقط ۱۲ شهرستان باقی مانده بود که ان‌شاالله آن هم به زودی تمام خواهد شد.

 روحانی اظهار کرد: این کار بزرگی بود که مردم ما در کنار کادر درمان  در موج سوم انجام دادند و امیدواریم مردم همکاری بکنند و ما در دوران فصل زمستان شاهد موج تازه‌ای نباشیم.

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته