5 بهمن 1399

محسنی بندپی خواستار شد:

لزوم تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی مراکز درمانی چالوس، نوشهر و کلاردشت

لزوم تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی مراکز درمانی چالوس، نوشهر و کلاردشت

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی مراکز درمانی حوزه انتخابیه خود شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل ازخبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی محسنی بندپی ، نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی با دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت و درمان در راستای حل و پیگیری مسایل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این دیدار با برشمردن مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان حوزه ی انتخابیه اعم از مشکلات زیرساخت های فنی و تجهیزات پزشکی، کمبود نیروهای تخصصی و فوق تخصص در مراکز درمانی و بیمارستانهای حوزه ی انتخابیه و تسریع در روند تکمیل پروژه های عمرانی از جمله مرکز درمانی مزگاه و اورژانس نوشهر و... خواستار مساعدت و همکاری معاونت وزیر بهداشت و درمان جهت مرتفع شدن مشکلات مطرح شده، شد.

 گفتنی است؛ معاون وزیر بهداشت و درمان در این جلسه با قدردانی از پیگیریهای مصرانه  محمد علی محسنی بندپی و با اشاره به بازدیدهای خود از مراکز درمانی و بیمارستانهای شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت و بررسی چند باره مسائل و مشکلات موجود گفت : در خصوص حل معضلات و مسائل موجود بخصوص در بحث تخصیص اعتبارات، تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی به زودی اقدامات لازم در خصوص اجرای مصوبات صورت خواهد گرفت.

منبع: خانه ملت

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته