28 بهمن 1399

لغو مرخصی کادر درمان اهواز به دلیل کمبود پرستار

لغو مرخصی کادر درمان اهواز به دلیل کمبود پرستار

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: مرخصی کادر درمان اهواز به منظور پاسخگویی به مراجعان تا اطلاع ثانوی لغو شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، فرهاد سلطانی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: با توجه به کمبود پرستار در اهواز، مرخصی کادر درمان تا اطلاع ثانوی لغو می‌شود.
وی با بیان اینکه این امر به منظور رفع نیاز مراجعان بیمارستان‌ها صورت گرفته است، افزود: چندین راهکار نیز برای مقابله با ویروس کرونا در نظر گرفته شده است که از جمله آن‌ها افزایش تخت‌های بیمارستانی از طریق به تعویق انداختن عمل‌های غیر ضروری است.

سلطانی با تاکید بر اینکه افزایش مراجعان کار را دشوار‌تر کرده، بیان کرد: در برخی از مناطق اهواز درمانگاه‌هایی با عنوان درمانگاه حاد تنفسی راه اندازی شده که در شبکه استانی خوزستان زیرنویس می‌شود و از شهروندان اهوازی خواستاریم ابتدا به این مراکز رفته، سپس در صورت لزوم به بیمارستان‌ها مراجعه کنند.

هم اکنون 9 شهر استان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند و این در حالی است که هیچ استانی در کشور در چنین وضعیتی نیست.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته