18 آذر 1399

مبارزه کادر درمان با کرونا سوژه یک نمایش شد

مبارزه کادر درمان با کرونا سوژه یک نمایش شد

سریال رادیویی «مثل نیلوفر» با هدف قدردانی از فداکاری ها و تلاش های پرستاران و پزشکان به عنوان کادر مبارزه با کرونا، تولید و پخش می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از بهداشت نیوز، ساجد قدوسیان کارگردان این مجموعه رادیویی گفت: «مثل نیلوفر» برداشتی از زندگی شخصی و کاری تعدادی از پرستاران و پزشکانی است که این روزها با کرونا دست و پنجه نرم می کنند.
وی ادامه داد: اول قرار بر این بود که زندگی یکی از این پرستاران و پزشکان را به نمایش تبدیل کنیم اما طبق پیشنهادی که به شورای سیاستگذاری شبکه دادم، تصمیم بر این شد که ما عملا زندگی چند نفر از آنها را انتخاب کنیم و متنی ترکیبی نوشته شود، اینگونه شد که زهرا کولیوند متن نمایش را نوشتند.
 
قدوسیان همچنین تأکید کرد: به لحاظ ساختار کار سعی کردیم آن اضطراب و هیجان و رفت و آمدهایی که معمولا پرستاران و پزشکان در ماجرای کرونا چه در بیمارستان و چه در فضای زندگی شخصی با آن درگیر هستند را به نمایش بگذاریم تا مخاطبان با بخشی از فشارهای عمومی و شخصی آنها نیز آشنا شوند.
 
سریال رادیویی «مثل نیلوفر» که به سفارش رادیو جوان در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است را ساجد قدوسیان کارگردانی کرده و فرشاد آذرنیا تهیه کننده آن است.
این مجموعه رادیویی از بیست و دوم آذر ماه با ایفای نقش احمد لشینی، امیر فرحان نیا، فریده دریامج، بهناز بستان دوست، محمدرضا قلمبر، شیما جان قربان، مسعود زنوزی راد، مروارید کریم پور، محمد شریفی مقدم، آرش راسخ و به صدابرداری جعفر جودتی و افکتوری محمدرضا قبادی فر ساعت ۲ بامداد از رادیو جوان پخش می شود و ساعت ۸:۴۵ دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

منبع: بهداشت نیوز

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته