6 بهمن 1399

مدافعان سلامت در کنار مردم ایستادند

مدافعان سلامت در کنار مردم ایستادند


استاندار سمنان در خصوص تجلیل از مدافعان سلامت گفت: در این شرایط دشوار همه‌گیری کروناویروس، عده‌ای از فرزندان این ملت در کنار مردم ایستادند و مجاهدانه به خدمت به بیماران کرونایی پرداختند که باید از این مدافعان به نحو شایسته‌ای تقدیر شود و ایام الله دهه فجر فرصتی مناسبی برای این مهم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از ایسنا ؛ علیرضا آشناگر در نشست ستاد دهه فجر استان که در دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار شد اظهار کرد: باید در این شرایط و به خصوص در ایام‌الله دهه‌فجر بیشاز آنکه به نقاط افتراقی بپردازیم در تریبون‌ها و سخنرانی‌ها به عوامل اطمینان‌بخش و وحدت‌آفرین بپردازیم تا امید در جامعه بیشتر شود.

آشناگر از تجلیل از مدافعان سلامت به عنوان یک رسالت مهم دیگر در این ایام نام برد و تصریح کرد: در این شرایط دشوار همه‌گیری کروناویروس، عده‌ای از فرزندان این ملت در کنار مردم ایستادند و مجاهدانه به خدمت به بیماران کرونایی پرداختند که باید از این مدافعان به نحو شایسته‌ای تقدیر شود و ایام الله دهه فجر فرصتی مناسبی برای این مهم است.
وی با اشاره به پابرجا بودن خطر ابتلا به کووید19 از عموم مردم و مسوولان ستاد دهه فجر خواست در تمامی برنامه‌ها با حساسیت ویژه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه کنند.
استاندار سمنان با بیان اینکه دهه فجر در همه سنوات قبل باشکوه برگزار می شده ادامه داد: امسال به دلیل شرایط ناشی از این همه‌گیری در ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شده که اکثر سخنرانی‌ها به صورت مجازی برگزار شود و در برنامه‌های این ایام نیز بیشتر از بستر فضای مجازی بهره گرفته شود. ضمن اینکه راهپیمایی 22بهمن نیز به صورت خودرویی و موتوری برگزار خواهد شد و تلاش می شود جز در برخی مناطق که با شرایط بهتری مواجه‌اند، حتی‌الامکان از اجتماعات مردمی پرهیز شود. البته تاکید بر برپایی مجازی برنامه‌ها، فرصت مناسبی فراهم کرده که گستره مخالطبان ما در برنامه‌ها نیز وسعت بیشتری پیدا کند لذا باید از این فرصت در راستای معرفی و بیان دستاوردهای نظام بهره بگیریم.

وی با بیان اینکه مسوولان استان موظفند که دقایق آخر عمر دولت با جدیت به کار بپردازند افزود: امیدواریم که با تکمیل پروژه‌ها به ایجاد نشاط و امید در بین مردم کمک کنیم. منبع/ ایسنا

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته