23 دی 1399

مدافعان سلامت همچنان در آماده‌باش کامل قرار دارند

مدافعان سلامت همچنان در آماده‌باش کامل قرار دارند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: مدافعان سلامت سیستان‌ و بلوچستان با کاهش نسبی موارد مثبت و موارد بستری مبتلا به کرونا،  خود را برای موج‌های احتمالی بعدی آماده می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از تسنیم؛ سیدمحمد هاشمی شهری با اشاره به افزایش همکاری مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کاهش آمار مبتلایان کرونا در سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: تا زمان عادی شدن کامل اوضاع و زمین‌گیر شدن ویروس کرونا، شرایط آماده‌باش کامل در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ادامه دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: با توجه به کاهش موارد ابتلا و کاهش بار بستری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی از فرصت پیش آمده برای تجدید قوای همکاران پرستار، پزشک  و شاغلان حوزه درمان استفاده خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: با این وجود، مراقبان سلامت در حوزه بهداشت همچنان و با تمام ظرفیت مشغول اجرای طرح خانه و محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی هستند و توفیقات امروز ما در کاهش موارد ابتلا نیز تا حدود زیادی ناشی از مجاهدت و تلاش این عزیزان و داوطلبان عزیز بسیجی است.

هاشمی شهری گفت: روسای بیمارستان‌ها از این فرصت برای بازنگری در فرایندهای خدماتی، تجهیزاتی و منابع انسانی و کسب آمادگی مجدد برای رویارویی با بحران‌های احتمالی استفاده کنند، هر چند به نتایج اجرای فازهای چهارگانه واکسیناسیون کرونا در کشور به شدت امیدواریم.

 

منبع: تسنیم

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته