28 مهر 1399

مدیریت دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور برگزار می‌کند

مدیریت دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور برگزار می‌کند

 پویش خاطرات کرونایی توسط مدیریت دانشجویی سازمان نظام پرستاری برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، در ماههای سیلی از اخبار متعدد از جان فشانی و از خودگذشتگی بی نظیر پرستاران و دانشجویان گروه پرستاری در مواجهه با ویروس منحوس کرونا در شبکه‌های اجتماعی دیده میشود، افرادی که گاه با وجود نبود کمترین امکانات، پنجه در پنجه مرگ، به یاری هم‌وطنان خود شتافته و با کار شبانه‌روزی سعی دارند تا قدمی در رفع مشکل پیش آمده بردارند.

در همین راستا به منظور شناساندن جایگاه خطیر و رفیع پرستاری که در بحران اخیر خوش درخشیدند، مدیریت دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور از دانشجویان گروه پرستاری دعوت می‌کند؛ خاطره، تجربه و دلنوشته و...از شیفت ،کارآموزی خود را در این روزهای کرونای برای لینک زیر https://survey.porsline.ir/s/ZECVcg2 ارسال کنند.

خاطرات روز های مملو از ایثار دانشجویان گروه پرستاری با نام خودشان در این کانال قرار میگیرد؛ لذا از همکاران درخواست میشود، هنگام ارسال خاطرات، نام و نام خانوادگی، شهر و محل خدمت خود را در صورت امکان ارسال نمایند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته