3 آذر 1399

فرماندار قصرشیرین:

مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کادر درمان را یاری کنند

مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کادر درمان را یاری کنند

فرماندار قصرشیرین گفت: مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و مهم‌تر از همه در خانه ماندن، کادر درمان و مدافعان سلامت را یاری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ مرادعلی تاتار در نشست نقش رسانه ها و فضای مجازی در بحران کرونا با فعالان فضای مجازی افزود: در این شرایط حساس، جامعه به روحیه بسیجی، مجاهدت، امید و تلاش نیاز دارد.  
وی اظهارداشت: دشمنان انقلاب اسلامی از هر فرصتی برای ضربه زدن به ملت و نظام بهره می برند و در شرایطی که ویروس کرونا در همه جهان شیوع پیدا کرده، بدخواهان نظام با انواع ابزار تبلیغاتی و رسانه ای در تلاش هستند تا ویروس یأس و ناامیدی را در جامعه ایران منتشر ساخته و به اعتماد میان مردم و خدمتگزاران نظام لطمه بزنند.
نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: روحیه جهاد و مبارزه و به عبارتی روحیه بسیجی می تواند سخت ترین موانع را پشت سرنهاد و باعث امید و نشاط شود.  
تاتار اضافه کرد: وظیفه خطیر رسانه ها برای عبور از بحران کرونا آگاهی بخشی، اطلاع رسانی دقیق، تقویت همدلی و مشارکت عمومی است.                                      
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین نیز با قدردانی از رسانه های رسمی و مدیران فضای مجازی به دلیل حضور فعال در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی برای مقابله با کرونا گفت: بعد از هر رویداد، یکی از نخستین گروه‌هایی که پا به عرصه عمل می‌گذارند، خبرنگاران و رسانه‌ها هستند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته