26 بهمن 1399

فرماندار عجب‌شیر:

مردم با رعایت نکات بهداشتی به مدافعان سلامت کمک کنند

مردم با رعایت نکات بهداشتی به مدافعان سلامت کمک کنند

فرماندار عجب‌شیر گفت: در شرایط خستگی مداوم کادر درمان، مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، میزان ابتلا به کرونا را کاهش داده و از این طریق به مدافعان جبهه سلامت کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از ایرنا؛ عادل اصغرپور در آیین تکریم و معارفه رییس شبکه بهداشت و درمان عجب‌شیر ضمن قدردانی از تمام مدافعان سلامت و افرادی که در عرصه بهداشت و درمان فعالیت می‌کنند، افزود: سلامت مردم از همه‌چیز مهمتر است زیرا سلامت مردم مؤلفه اصلی در بقای یک جامعه به شمار می‌رود و دولت تدبیر و امید نیز قدم‌های بسیار خوبی در حوزه سلامت برداشته که نشان‌دهنده نگاه ویژه به این حوزه است.

وی نسبت به شکنندگی وضعیت نارنجی کرونا در این شهرستان هشدار داد و اضافه کرد: پایش‌های انجام شده نشان‌دهنده رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی از سوی گروه‌های شغلی و کاهش میزان مشارکت مردم در استفاده نکردن از ماسک در شهرستان است.

وی بیان کرد: امروزه متاسفانه با وجود هشدارهای متعدد مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک از طریق رسانه‌های محلی، بسیاری از شهروندان شدت بیماریزایی این ویروس منحوس را جدی نگرفته‌اند و این امر موجب پر شدن تخت‌های بیمارستان و افزایش فشار مضاعف کاری به مدافعان سلامت شده است.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان عجب‌شیر در وضعیت نارنجی قرار دارد، شهروندان باید رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی خصوصا استفاده از ماسک و تردد نکرن در مکان‌های پرتردد و شلوغ و عدم برگزاری مراسمات را جددی بگیرند.

در این آیین دکتر جواد بابایی به عنوان رییس جدید شبکه بهداشت و درمان معرفی و از زحمت‌های دکتر عزیزالله خماهانی در طول این مدت قدردانی شد

 

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته