7 بهمن 1399

با حکم سعید نمکی؛

معاون حقوقی وزیر بهداشت مسئول نظارت بر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری شد/ از مشارکت نظام پرستاری استفاده شود

معاون حقوقی وزیر بهداشت مسئول نظارت بر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری شد/ از مشارکت نظام پرستاری استفاده شود

در پی تاکید رهبر معظم انقلاب بر اجرای قانون تعرفه گذاری پرستاری، وزیر بهداشت طاهر موهبتی، معاون حقوقی این وزارتخانه را به عنوان مدیر هماهنگی و نظارت بر اجرای این قانون منصوب کرد و از وی خواست از مشارکت سازمان نظام پرستاری برای اجرای این مسئولیت استفاده کند. قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به معاون حقوقی مجلس و امور استان ها محول شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری به نقل از وبدا، متن حکم سعید نمکی به طاهر موهبتی به این شرح است:

جناب آقای مهندس طاهر موهبتی
معاون محترم حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت بهداشت 
با عنایت به منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در سال‌روز ولادت با سعادت حضرت زینب‌کبری(س) و روز پرستار مبنی بر اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری و ضرورت فراهم نمودن زمینه اجرای کامل این قانون به مطلوب‌ترین شکل و با توجه به سوابق علمی و اجرایی شما؛ مدیریت هماهنگی و نظارت بر راهکارهای اجرایی قانون یاد شده به جناب‌عالی محول می‌شود تا با همکاری و مشارکت فعال حوزه‌های ذی‌ربط در این وزارت (شامل معاونت‌ها و دبیرخانه شورای‌عالی بیمه سلامت)؛ سازمان نظام پرستاری و سازمان‌های بیمه‌ای اقدامات لازم را معمول داشته و نتیجه آن را به‌طور مستمر به اینجانب گزارش کنید. 
امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق و سرافراز باشید.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته