1 دی 1399

مهمترین رسالت در حوزه سلامت و درمان کشور بر دوش پرستاران است

مهمترین رسالت در حوزه سلامت و درمان کشور بر دوش پرستاران است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز پرستار، گفت: بزرگترین و مهمترین رسالت در حوزه سلامت کشور، بهداشت و درمان بر دوش پرستاران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل ازخبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پور ابراهیمی داورانی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب سلام‌الله علیها، روز پرستار را تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
شغل پرستاری در دین مبین اسلام مورد احترام ویژه‌ای قرار دارد و به همین دلیل سالروز ولادت حضرت زینب (ص) به این عنوان نامگذاری شده است. بزرگترین و مهمترین رسالت در حوزه سلامت کشور و بهداشت و درمان بر دوش پرستاران است.
نام شریف پرستار، همواره یادآورِ خیر و خدمت و شایسته‌ی احترام بود و در ایام تلخ کامی شیوع ویروس کرونا، مجاهدت و فداکاری پرستاران گرانقدر همگان را به تحسین و تکریم ِ دوچندان واداشت.
بدون شک پرستاران و دیگر کارکنان حوزه درمان که از نخستین روزهای حضور ویروس کووید-19 به طور مستقیم با این دشمن ناشناس، نادیدنی و خطرناک  مواجه شدند، برای همیشه تاریخ، اسطوره های ایثار و افتخار باقی خواهند ماند و اجرشان در پیشگاه خداوند قادر متعال محفوظ و در حافظه تاریخی ملّت بزرگ و فهیم ایران ماندگار می ماند.
اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) به محضر تمامی پرستاران و سفیران سلامت کشور؛ بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش‌های ارزنده این قشر ابراز نموده، توفیق و ارتقای روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران زحمتکش کشور به ویژه پرستاران شهرستان‌های کرمان و راور را ازدرگاه خداوند متعال مسئلت دارم./ منبع: از  خبرگزاری خانه ملت

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته