19 آذر 1399

نشست رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت با مدیر امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور

نشست رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت با مدیر امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور

به مناسبت روز دانشجو نشست صمیمانه جناب آقای بهروز رحیمی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و مدیر دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ به مناسبت روز دانشجو نشست صمیمانه‌ رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت با مدیر امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور برگزار شد، که در این جلسه مباحث مختلفی در حوزه دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت که اهم به شرح ذیل می باشد:

۱)دانشجویان سال آخر گروه پرستاری که در ایام کرونا در خط مقدم مبارزه با این ویروس در بیمارستان های سراسر کشور با ایثار و جانفشانی خدمت کرده اند ،تسهیلات ویژه ای از سوی صندوق رفاه برای آنان در نظر گرفته شود. 

۲)دوره های تربیتی ، جشنواره فرهنگی و ورزشی برای دانشجویان پرستاری به میزبانی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در منطقه خزرآباد پس از بحران کرونا برگزار شود.

همچنین در این نشست بنا شد، افزایش حقوق دانشجویان پرستاری پیگیری شود و نتیجه اجرایی شدن آن به زودی اعلام شود.

در این جلسه رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در خصوص پرداخت وام های صندوق رفاه به دانشجویان پرستاری گفت: هر یک از دانشجویان در سراسر کشور که تسهیلات دانشجویی را از صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت دریافت می کند و در این زمینه با مشکل روبرو شده اند، می توانند از طریق مدیریت امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور این موضوع را پیگیری کرده تا مشکل این عزیزان با نظارت رئیس صندوق رفاه برطرف شود.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته