29 بهمن 1399

نماینده کرمان خواستار تعیین تکلیف قرارداد پرستاران در شرایط کرونا شد

نماینده کرمان خواستار تعیین تکلیف قرارداد پرستاران در شرایط کرونا شد

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست نسبت به تعیین تکلیف قرارداد پرستاران و کادر درمان که در شرایط کرونا از جان هزینه کردند، اقدام کند.

به گزارش سازمان نظام پرستاری به نقل از ایرنا، «محمدرضا پورابراهیمی» در نشست علنی مجلس شورای اسلامی و در تذکری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با مجوز رهبر معظم انقلاب، یک میلیارد یورو به ستاد ملی مقابله با کرونا اختصاص یافت ولی چگونگی هزینه این رقم مشخص نیست و لازم است رییس جمهور به صورت شفاف هزینه‌کرد این مبلغ را گزارش کند.

نماینده مردم کرمان افزود: از وزیر بهداشت نیز می‌خواهیم نسبت به تعیین تکلیف قرارداد پرستاران و کادر درمان که شرایط کرونایی جان خود را به خطر انداختند اقدام شود.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی و  وزیر نیرو نیز خواستار توجه به خطوط ریلی، جاده‌ای و هوایی و همچنین  وضعیت آب شرب استان کرمان شد.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته