9 آذر 1399

هتل‌های بنیاد مستضعفان برای حمایت از مدافعان سلامت به‌خط می‌شوند

هتل‌های بنیاد مستضعفان برای حمایت از مدافعان سلامت به‌خط می‌شوند

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به اوج گیری دوباره کرونا در موج سوم، هتل‌های بنیاد مستضعفان برای حمایت از مدافعان سلامت به‌خط می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری؛ سید پرویز فتاح اظهار کرد: بنیاد مستضعفان از ابتدای شیوع در کشور به واسطه امکانات در اختیارش، خدماتی را برای تأمین محل اسکان  پرستاران، پزشکان و کادر درمان بیمارستان‌های درگیر مبارزه با ، ارائه داد و علاوه بر امکان اسکان شبانه روزی، طبخ و توزیع غذای گرم کادر درمان را نیز برای برخی از بیمارستان‌های درگیر، فراهم کرد.
رئیس بنیاد مستضعفان افزود: در حال حاضر نیز با توجه به درگیری کشور با موج سوم شیوع ویروس ، بنیاد مستضعفان آماده ارائه هرگونه خدمات اسکان و همچنین تأمین غذای گرم و میان وعده کادر زحمت کش درمان و مدافعان سلامت در تهران و برخی از شهرها است.
وی ادامه داد: بر همین اساس بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا، امکانات در اختیار خود را برای اسکان و تأمین غذای گرم مدافعان سلامت تا پایان مبارزه با کرونا، به کار گیرد.
اسکان مدافعان سلامت و کادر درمان و همچنین تأمین غذای گرم بیمارستان‌های درگیر کرونا، در کنار در اختیار قرار دادن ۲۴ دستگاه آمبولانس، از جمله نخستین اقدامات بنیاد مستضعفان در روزهای اول شیوع کرونا بود که علاوه بر ارائه این خدمات به کادر درمان، طی ۹ ماه گذشته بیش از ۲,۵۰۰ میلیارد تومان نیز به صورت نقدی برای حمایت از اقشار ضعیف و آسیب دیده از کرونا در کشور از سوی این بنیاد تخصیص داده شده است.

منبع: مهر

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته