25 بهمن 1399

وضعیت پرستار تبریزی بعد از تزریق واکسن روسی از زبان خودش

وضعیت پرستار تبریزی بعد از تزریق واکسن روسی از زبان خودش

تزریق دوز اول واکسن کرونای اسپوتنیک با اولویت کادر درمان شروع شده که پرستار تبریزی به شرح وضعیت عمومی خود بعد از تزریق پرداخته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از تبریز بیدار ، نویده رحمانی پرستار تبریزی است که دوز اول واکسن روسی اسپوتنیک را تزریق کرده است. 

وی در خصوص حالت عمومی خود ۲۴ ساعت بعد از تزریق می گوید: «این واکسن هم مثل هر واکسنی میتونه عوارضی داشته باشه، که من فقط نزدیکای ظهر یه خستگی و ضعف عضلانی و بی حالی و با کمی تب و لرز خفیف داشتم که حالتی مثل شروع علایم یه سرماخوردگی بود که جزو عوارض شایع میشه حساب کرد و تا الان حالم خیلی بهتر شده و علایمی در حال حاضر ندارم تا بعد ببینیم چجوریه اوضاع احوال دوز دوم اسفند قراره تزریق بشه و حدودا یک ماه طول میکشه تا بدن نسبت به ویروس ایمن بشه...
چون تزریق این واکسن تازه شروع شده و بعضیا طبیعتا یا میترسن یا اعتمادی ندارن و یا با حرف و شایعاتی که بوجود میاد قضاوت میکنن، من بازم در جریان احوالاتم میذارمتون.... »

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته