16 دی 1399

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اصفهان خبر داد:

پرستاران شرکتی خواستار تعیین وضعیت هستند

پرستاران شرکتی خواستار تعیین وضعیت هستند

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اصفهان در خصوص درخواست تعیین وضعیت پرستاران شرکتی، مجوزهای استخدامی و رفع کمبود نیروهای پرستاری در استان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از ایمنا، شیما صفارزاده اظهار کرد: به علت افزایش بیماران مبتلا به کرونا و تخت‌های بستری کرونا تعداد نیروهای پرستاری را افزایش دادیم، اکنون آنها خواستار تعیین وضعیت خودهستند.

وی با اشاره به اقداماتی که قرار است برای نیروهای پرستاری انجام شود، ادامه داد: افزایش مجوزها برای استخدام همکاران پرستار در بحران کرونا ویروس شروع شد و همچنان نیز ادامه دارد و وزارتخانه به صورت مرحله به مرحله در حال ارائه و صدور مجوز برای استان‌های مختلف است که استان اصفهان نیز از این مجوزها به صورت مرحله‌ای برخوردار خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اصفهان خاطرنشان کرد: در مجوز اول آزمونی برگزار نشد و از بانک ذخیره به دلیل نیاز شدید به نیروها، استفاده کردیم، اما برای مراحل بعدی آزمون برگزار خواهد شد و پرستارانی که به ویژه در دوران کرونا با کادر درمان همکاری کردند، دارای سهمیه‌های خاص برای استخدام خواهند بود.

وی افزود: کمبود نیروهای پرستاری در کل کشور و استان اصفهان به طور مزمن وجود دارد و با مجوزهای استخدامی به مرور زمان می‌توان تا حدودی کمبود نیروهای پرستاری را جبران کرد.

 

منبع: ایمنا

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته