8 فروردین 1400

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ولیعصر(عج)

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ولیعصر(عج)

سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی فرارسیدن نیمه شعبان و ولادت با سعادت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود(عج) را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، متن کامل پیام بدین شرح است:

 پانزدهم شعبان ولادت پر برکت، حضرت مهدی موعود(عج) و نقطه عطف اعیاد شعبانیه و پیام آور ظهور نماد و مظهر مهر و دوستی است که روزی با طلوع خود گرمابخش جهان و امید مستضعفان خواهد بود.

 این مناسبت به برکت وجود ستاره ای درخشنده دیگری در آسمان هدایت زمینیان و یکی از خجسته ترین و پر برکت ترین اعیاد مسلمانان و فرصت معنوی ارزشمندی برای ارتباط با خداوند و نزدیکی هر چه بیشتر به معبود و کسب برکات الهی است.

 امروز جهان تشنه معنويت و عدالت است و بشريت بيش از هر زمان ديگري، حکومتي فراگير و عدالت گستر را بي صبرانه انتظار مي‌کشد؛ بنابراین امید آمدن منجی، زیباترین انتظارهاست و درک صحیح این انتظار زمینه ‌ساز تعالی خودسازی و تکامل در مسیر تقوای الهی خواهد بود.

به همین مناسبت سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، میلاد با سعادت و سراسر نور دوازدهمين اختر درخشان سپهر امامت و ولايت، يگانه منجي عالم بشريت،حضرت حجت بن الحسن العسگري مهدي موعود (عج) را به تمامي منتظران حضرتش بخصوص جامعه خدوم و عزیز پرستاری که در این روز ها عاشقانه به ارائه خدمت به بیماران مبتلا به کرونا میپردازند؛ تبريک و تهنيت عرض مينمايد.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته