8 بهمن 1399

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت وفات حضرت ام البنین

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت وفات حضرت ام البنین

سازمان نظام پرستاری طی پیامی وفات حضرت ام البنین(س) را تسلیت گفت. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ حضرت ام البنین در راه دفاع از دین و اهل بیت پیامبر اکرم(ص)، چهار فرزند برومند خود را که شاخص ترین آنان حضرت قمر بنی هاشم بود، تقدیم کرد و اوج ایثار و فداکاری خود را در این زمینه به منصه ظهور رساند.

در سالروز وفات ام‌البنين كه روز تكريم مادران و همسران شهدا نام گرفته است، ايثار و فداكاري و صبر و پايداري مادران و همسران شهيدان هشت سال دفاع مقدس را گرامي مي‌داريم و اوراق تاريخ را به نام گذشت‌ها و خلوص و تلاش‌هاي آنان مزين مي‌كنيم و عملكرد اين بانوان فداكار را پشتوانه‌اي براي نسل امروز قرار مي‌دهيم.

مادران و همسران شهدا در طول 8 سال دفاع مقدس حماسه هاي جاويدي ساختند كه قلم  توانايي نوشتن آن نيست و تاريخ هميشه از آن ياد خواهد كرد. آنان با صبر و استقامت خود دشواريها را تحمل كردند و هم اكنون نيز در تمام عرصه هاي مختلف كشور حضوري پررنگ دارند و ديگر بانوان كشور را پيوسته به اين حضور تشويق مي كنند.

سازمان نظام پرستاری به نمایندگی از جامعه خدوم پرستاری سالروز وفات حضرت ام البنین(س) را تسلیت عرض می نماید .

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته