8 آذر 1399

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری در پی شهادت دانشمند بزرگ دکتر فخری زاده

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری در پی شهادت دانشمند بزرگ دکتر فخری زاده

در پی ترور دکتر محسن فخری زاده، دانشمند برجسته و مدیر توانمند کشور، سازمان نظام پرستاری در پیامی  ضمن محکوم کردن این اقدام ناجوانمردانه ، شهادت این دانشمند فقید را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری؛ متن این بیانیه به شرح ذیل است:

" و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءُ عند ربهم یرزقون" (169 آ ل عمران)

گمان مبر آنان که در راه خدا کشته شده اند، مردگان هستند، بلکه آنان زنده و در بارگاه پروردگارشان بهره مندند.

بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی ضد انسانی و وحشیانه،  درحالی یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند که نظام سلامت کشور و بیماران و دردمندان  جامعه در بحران کرونا، بیش از پیش به خدمات و نوآوری های این گونه انسان‌های بزرگ نیاز دارند. اما در این شرایط دشمنان ملت ایران این دانشمند گرانمایه را به رذیلانه ترین روش ممکن  توسط عناصر کوردل تروریست به شهادت  رساندند و نعمت وجود اورا از  ملت ایران به یغما بردند.  

شهید دکتر محسن فخری زاده؛ رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در زمره مدیران ارشد حوزه دفاعی، پژوهشی و نوآوری کشور بود که در طول دوران عمر با برکت خود منشاء خدمات فراوانی برای ایران  عزیز شده و توانسته بود توان دفاعی  کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند.

ترور این دانشمند بزرگ و مدیر توانا و شایسته، گرچه تلخ است اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد، و روییدن صدها فخری زاده دیگر؛ ایران اسلامی را مفتخر ومنتفع خواهند کرد.

 گروههای تروریستی و آمران و عاملان این اقدام کور هم بدانند که درخواست انتقام سخت خون این شهدای عزیز مطالبه تمامی مردم ایران واين سازمان  شده است و دیر یا زود  به عذاب دنیوی واخروی گرفتار خواهند شد. امروزه  ترور و حذف فیزیکی دانشمندان نشان‌ دهنده خوی پلید، قرون وسطایی و چهره‌ خونخوار  رژیم صهیونیستی و حامیان آنان است و قطعا خون به ناحق ریخته این دانشمند عزیز پایه های لرزان استکبار و صهیونیسم را  درمنطقه لرزان تر از پیش خواهد کرد.

سازمان نظام پرستاری اقدام ناجوانمردانه ترور محسن فخری زاده از مدیران متعهد و متخصص ایران را به محضر مقام معظم رهبری و امت شهید پرور ایران اسلامی تسلیت عرض می کند و از سازمان ملل و سازمان های بین المللی که برای سلامت مردم دنیا و علم و دانش ارزش قائلند میخواهد؛ طراحان، آمران ‌و عاملان  قتل دانشمندان را در دادگاههای عادلانه وانسانی محاکمه و به سزای عمل ننگین شان برسانند و با اقدامات بازدارنده موثر حوزه علم، پژوهش و سلامت و خدمت به جامعه بشری را از دسترس ترور و تروریسم دور نگهدارند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته