1 آذر 1399

پیام دکتر میرزابیگی به مناسبت هفته بسیج

پیام دکتر میرزابیگی به مناسبت هفته بسیج

رئیس کل سازمان نظام پرستاری طی پیامی هفته بسیج را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری؛ متن پیام دکتر محمد میرزابیگی به مناسبت هفته بسیج به این شرح است:
بسیج اهل جذب است، جذب حداکثری؛ اما اهل تسامح در اصول نیست، غیور است، پاسدار خطوط فاصل است.
بسیج طرفدار علم است؛ اما علم زده نیست. بسیح متخلق به اخلاق اسلامی است؛ اما ریاکار نیست. (مقام معظم رهبری)
بسیج شجره طیبه انقلاب و یادآور رشادتها و فداکاری های شیرمردان و شیرزنانی مومن و دلاوری است که با تکیه بر ایمان و غیرت دینی و به تأسی از سیدالشهدا حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) مقاومت و ایستادگی را معنای دوباره بخشیدند و با بصیرت و مقاومت خود در همه صحنه های انقلاب، جنگ تحمیلی و پس از آن تا امروز که گرفتار تحریم و جنگ اقتصادی هستیم، آگاهانه در صحنه مبارزه با دشمن حضور دارند.
تفکر بسیجی با الهام از مکتب فکری حضرت امام خمینی(ره) و در راستای منویات مقام معظم رهبری، برای دفاع از ارزشهای مقدس اسلامی و حرکت در مسیر تحقق و پیشرفت مملکت در سایه امنیت و سلامت در صحنه است. امروز نیز بسیجیان آگاه در صحنه مبارزه با پاندمی کووید19در صحنه هستند و مثل همیشه با درایت و نقش خود را ایفا می کنند.
بسیج مدرسه عشق است که فهم و اندیشه درست، اتحاد، اراده و اخلاق اسلامی را در همه برهه های حساس انقلاب به منصه ظهور رسانده است. بسیجی بانگ بلند بیداری، رهایی و بلای جان استکبار است. هفته بسیج بر امت مسلمان ایران و همه آزادگان ظلم ستیز گرامی باد.
۲۹ آبان تا پنجم آذر با عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته