30 مهر 1399

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده:

کادر درمانی کشور در مقابله جهانی با کرونا رتبه قابل قبولی دارد

کادر درمانی کشور در مقابله جهانی با کرونا رتبه قابل قبولی دارد

 معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: کادر درمان کشور در صف مقدم مقابله با ویروس کرونا ایستاده و رتبه‌های قابل قبولی در سطح جهان به دست آورده‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ معصومه ابتکار درباره برنامه دولت برای شهدای زن مدافع سلامت اظهار کرد: دولت و وزارت بهداشت برای خانواده های شهدای مدافع سلامت و برای تجلیل از مقام شهدای خدمت برنامه دارد و تا امروز هم  برای تکریم و بزرگداشت این عزیزان و توجه به جایگاه زنان در عرصه رسانه و تبلیغات فعالیت های قابل قبولی انجام شده است.
وی افزود: توجه به جایگاه و حقوق خانواده ها به عنوان خانواده معظم شهدای خدمت و شهدای مدافع سلامت بسیار اهمیت دارد اما مهمترین شکل تکریم و توجه به این مسأله رعایت اصول بهداشتی و توجه به دستورالعمل های ستادملی کرونا است تا جان کادر درمانی در خطر نباشد.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه ایثار کادر درمان تداعی کننده ایثار رزمندگان دوران دفاع مقدس است، گفت: ایثار کادر درمان نشان می دهد که روح فداکاری، ایثار و گذشت در مردم ما وجود دارد. این ایثار در بین افراد متخصص بیشتر تبلور دارد و در جامعه اثرگذار و الهام بخش است. 
ابتکار خاطر نشان کرد: کادر درمان در صف مقدم مقابله با این بیماری ایستاده و رتبه های قابل قبولی در سطح جهان به دست آورده ایم.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته