22 آذر 1399

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

کادر درمان در عرصه رسیدگی به بیماران کرونایی جهادی عمل کردند

کادر درمان در عرصه رسیدگی به بیماران کرونایی جهادی عمل کردند

عبدالکریم جمیری گفت: کادر درمان در عرصه رسیدگی به بیماران کرونایی جهادی عمل کردند و در این راستا برخی به شهادت رسیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به نقل از دفاع‌پرس،«عبدالکریم جمیری» در نشست بررسی وضعیت اجرای طرح‌های بهداشتی درمانی گناوه  با قدردانی از کادر درمان استان بوشهر در عرصه مقابله با کرونا اظهار داشت: کادر درمان در عرصه رسیدگی به بیماران کرونایی جهادی عمل کردند و در این راستا برخی به شهادت رسیدند.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جبهه سلامت در عرصه مقابله با کرونا افزود: خدمات و کمک مردم و خیران در عرصه مقابله با کرونا ستودنی است.
وی با قدردانی از کادر درمان به سبب تحمل کمبودها و ضعف‌ها گفت: از همراهی مردم با مسئولان اجرایی در راستای اجرای پروتکل بهداشتی و بستن بازار و کسب و کار برای کمک به قطع زنجیره انتشار ویروس خطرناک کرونا قدردانی می‌شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تاکید بر توجه به توسعه زیرساخت‌های بهداشتی درمانی خاطر نشان کرد: درمان و موازین بهداشتی و آماده کردن مقدمات برای اجرای برنامه‌های بهداشتی درمانی از مهمترین مسائل برای مردم است که بر هیچکس پوشیده نیست.
جمیری بیان کرد: قطعا همه ما وظیفه داریم در هرموقعیت و جایگاهی که هستیم به این مهم بیشترین توجه کنیم و در اولویت خود قرار دهیم.
وی با بیان اینکه در استان بوشهر متاسفانه با همه داشته‌ها شرایط درمان نه اینکه خیلی مناسب نیست بلکه اصلا مناسب نیست گفت: شرایط  درمان در استان بوشهر با توجه به امکانات تجهیزات نیروهای متخصص به مراتب باید بهتر از شرایط کنونی باشد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس نعمات الهی در استان زرخیز کم جمعیت با پیشینه فرهنگی بسیار غنی را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: حق نیست که اینگونه مردم نسبت به سیستم درمان موجود استان بوشهر اطمینان نداشته باشند و مطالبات آنان برآورده نشود.
جمیری با اشاره به  معیوب بودن تنها دستگاه سی تی اسکن بیمارستان گناوه و بروز مشکلات ناشی از آن  برای مردم خاطر نشان کرد: از روند پیگیری ارتقا سطح درمان و بهداشت استان بوشهر راضی نیستم  و باید اصلاح شود .
وی با اشاره به نشست با وزیر بهداشت و درمان تصریح کرد: در نشست با وزیر بهداشت و درمان وضعیت نامطلوب درمان استان مورد اشاره قرار گرفت و بر بهبود این وضعیت تاکید شد.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر از ارائه دستورات لازم برای بهبود وضعیت درمانی استان خبر داد و بیان کرد: معاون درمان وزارت بهداشت و درمان به شبکه بهداشت و درمان استان دستور داد که با طرح دو فوریتی شرایطی را فراهم کند تا وضعیت درمان استان بوشهر به وضع مناسبی تغییر داده شود.
جمیری حل مسائل و مشکلات درمان استان بوشهر را در اولویت  دانست و تاکید کرد: بیمارستان گناوه باید به دستگاه سی تی اسکن  دیگری هم مجهز شودکه دیگر شاهد بروز این چنین مشکلاتی در سطح شهرستان گناوه نباشیم .

منبع: دفاع پرس

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته