فداکاری‌های مدافعان سلامت ماندگار خواهد ماند

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: همانگونه که امروز تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان در مقطع دفاع مقدس را شهادت می‌دهد در آینده نیز مجاهدت‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت نیز ماندگار خواهد ماند و همچون نگینی می‌درخشد.

جدول نرخ حق بیمه مسئولیت حرفه ای پرستاران اعلام شد

با توجه به اهمیت بیمه مسئولیت کادر درمانی و به خصوص پرستاران، لزوم برخورداری این نیروها از بیمه نامه مسئولیت برای جبران خسارات ناشی از اقدامات این حرفه ضروری است. در این راستا سازمان نطام پرستاری، تسهیلات و تخفیف هایی را برای استفاده از این بیمه نامه برای این نیروها فراهم کرده است.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهید پرستار احمد سلیمانی نژاد

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، آقای احمد سلیمانی نژاد را تسلیت گفت.

پیدا کردن تخت خالی در بیمارستان‌ها بسیار سخت شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: کادر درمانی دزفول تحت فشار زیادی هستند؛ نیروهای درمانی باید بیش از حالت معمول و در شرایط سختی به ارائه سرویس بپردازند و از مردم درخواست می‌کنیم که با رعایت پروتکل‌ها، به کادر درمان کمک کنند و سلامتی خود را در معرض خطر قرار ندهند.

ثبت و ضبط خاطرات شفاهی  کادر درمان در گیلان


معاون فرهنگی حوزه هنری گیلان با اشاره به تلخی مصاحبه هایی تیم تاریخ شفاهی حوزه هنری گیلان در کرونا گفت: تیم تاریخ شفاهی حوزه هنری گیلان کار ثبت، ضبط و تدوین خاطرات شفاهی طیفی از کادر درمان، خانواده هایی که درگیر کرونا بودند را انجام داده ولی برای انتشار آن عجله ای نیست.

123468910انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته