عضو شورای عالی نظام پرستاری:

کمبود نیروی پرستار در کشور جدی است

سارانی گفت: خروج نیروهای بازنشسته پرستار از یک طرف و توسعه واحدهای درمانی و تخت های بیمارستانی از طرف دیگر، کمبود نیروی پرستار را بیشتر کرده است و با شروع بحران کرونا باعث شد اضافه کاری های اجباری هم چند برابر شود و این موجب شده است پرستاران روبه خستگی و فرسودگی بروند.

بیانیه سازمان نظام پرستاری در پاسخ به قدرشناسی های مردم ؛ مسئولان و رهبری معظم انقلاب

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی در بیانیه ای از همه مردم، مسئولان و رهبر معظم انقلاب برای حمایت از پرستاران در روز پرستار قدردانی و اعلام کرد: تا هر زمان شیوع کرونا ادامه یابد یا خدای نخواسته با بحران جدیدی مواجه شویم، بر عهد و پیمان خود با رهبر معظم انقلاب و مردم عزیز ایران اسلامی پایدار می مانیم و جان خویش را در این پیمان ضامن می کنیم. 

مشاور جوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری در یادداشتی مطرح کرد؛  

عملکرد و فعالیت درخشان ۱/۵ ساله اخیر نظام پرستاری همگان را مبهوت کرده است

شروع دوره پنجم نظام پرستاری حدود یک سال و نیم میگذرد و فعالیتهای این سازمان به طوری بوده است، که همه فعالان صنفی در تمامی رشته ها را مبهوت عظمت خود کرده ست. 

پیمان همدلی، هویت، رفاه و معیشت پرستاران را تضمین و نتیجه مند کرد

پیگیری های ویژه در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در روز پرستار

پیگیری های نمایندگان جامعه پرستاری در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در روز پرستار به خصوص اصلاح نظام پرداخت، اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام نیرو به مرحله اجرا رسید.

فراخوان ثبت نام اساتید و مدرسین در حوزه پرستاری

به منظور بهره گیری از تجارب و توان اساتید و صاحب نظران پرستاری در حوزه آموزش های تخصصی ، ضمن خدمت ، بازآموزی و همچنین دوره های فنی و مهارتی از کلیه اعضای محترم عضو هیات علمی،مربیان، مدیران و صاحب نظران پرستاری دعوت به همکاری مینماید.

اولین6263646567697071انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته